+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Останнє захоплення: менструальна чаша

Ви ще не чули про менструальну чашу? Тоді сьогодні ми познайомимо Вас з останньою тенденцією, якою дотримується все більше жінок! Чашка, що вводиться в піхву, може збирати менструальну кров і призначена для заміни тампонів і прокладок.

ЯК ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ МЕНСТРУАЛЬНА ЧАША?

Ідея чудова, а що з додатком? Як ви використовуєте таку чашку? Відповідь проста: чаша вводиться у піхву як тампон. Як вам зручніше, або стоячи, або навпочіпки. Є кілька способів скласти менструальну чашу так, щоб її легко надягати. Наприклад, при згинанні вниз ви можете просто натиснути на середину чашки і надати їй форму стріли. С-подібний згин також популярний: Ви просто складаєте менструальну чашу посередині так, щоб верхній край утворював літеру С. Якщо у вас виникли проблеми з його введенням, ви також можете використовувати мастило на водній основі. Переконайтеся, що чаша знаходиться прямо під шийкою матки, тому що тільки тоді вона зможе правильно зібрати кров. Не турбуйтеся - чаша часто сама встає у потрібне становище. Нарешті ви можете знову провести пальцем по краю, щоб перевірити, чи повністю відкрилася чашка. Завдяки негативному тиску чаша тепер залишається на місці та виконує свою роботу. Ваша менструальна чаша підходить ідеально, якщо ви не відчуваєте її під час носіння.Вона не повинна ковзати. Якщо це так, ваше тазове дно може бути надто слабким. Тут може допомогти тренування тазового дна з любовними м'ячами або м'якшою чашкою. При витягуванні слід не просто тягнути за чашку, а обережно спустити вакуум пальцем. Потім ви можете легко скласти чашку та вийняти її.

З ЧОГО ЗРОБЛЕНІ МЕНСТРУАЛЬНІ ЧАШІ?

Зазвичай виготовлення чашок використовується медичний силікон. Цей матеріал дуже простий у догляді, гігієнічний та легко миється. Крім того, силікон дуже зручний у носінні. Але є і чашки з ТЕП чи натурального каучуку.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МЕНСТРУАЛЬНИХ ЧАШ?

Ви вже помітили, скільки сміття ми виробляємо з прокладками тощо? У вас немає такої проблеми із менструальною чашею. Таким чином, з погляду вторинної переробки це крок уперед і реальна альтернатива звичайним засобам гігієни.

Інша справа - економія коштів : ви купуєте собі менструальну чашу, якої в кращому разі вистачить на довгі роки. Залежно від виробника кухоль можна використовувати від 3 до 10 років. За ним також не треба далеко ходити: тепер його можна знайти у багатьох аптеках. Також у мережі представлений величезний вибір різних чашок – обов'язково знайдеться те, що вам потрібно! 

Ще одна перевага: в залежності від того, наскільки рясні ваші місячні, ви можете носити чашу до 10 годин. Я особисто вважаю, що це дуже сильний аргумент, адже хто любить міняти тампони чи прокладки на ходу?

Неважливо, рясна кровотеча або, скоріше, легка: ви можете використовувати одну і ту ж менструальну чашу і, таким чином, ще краще оцінити, наскільки сильна у вас кровотеча насправді. Чашу також легко чистити: під час менструації можна просто промити менструальну чашу під проточною водою, а потім вставити її назад. Після менструації ви можете просто кип'ятити чашку протягом 5 хвилин у каструлі або в мікрохвильовій печі. Увага: переконайтеся, що ви використовуєте достатню кількість води! Коли вода повністю википить, ваша чашка розтане і прилипне до дна каструлі. Якщо ви живете в районі з дуже крейдовою водою, ви можете додати трохи оцту чи лимонного соку. Таким чином, ви уникаєте непривабливих відкладів вапняного нальоту.

ЯКІ НЕДОЛІКИ МЕНСТРУАЛЬНИХ ЧАШ?

Зупинимося на темі гігієни. Так само, як тампон потрібно час від часу міняти, чаша повинна знайти вихід. Якщо у вас є проблеми зі зором власних менструальних виділень, мабуть, менструальна чаша не для вас. Але я можу сказати: це питання звикання. Якщо ви не відчуваєте відрази до власного тіла, ви можете ігнорувати цей факт. 

Асортимент великий, так що кожна жінка зможе знайти для себе менструальну чашу. Як і з багатьма новими речами, вам, можливо, доведеться спочатку спробувати знайти чашку, яка дійсно вам підходить.

МЕНСТРУАЛЬНІ ЧАШІ: ПІДСУМКИ

Повинна зізнатися... Спочатку я справді не почувалася комфортно з менструальною чашею. Проте я помітив, що він добре працює для мене, і з невеликою практикою його можна запровадити швидше, ніж із тампоном. Я цілком можу не звертати уваги на недоліки філіжанок і щаслива, що можу чекати місячних більш-менш без стресу.