+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Комбінезон-панчоха: дивуємо свого чоловіка

У жіночому гардеробі має бути річ, здатна вразити чоловіка наповал. До такої зброї відноситься еротичний комбінезон-панчоха або бодістокінг.

Історія виникнення

Ця модель з'явилася в 30-х роках XX століття, її винайшли насамперед для зручності дітей. Потім обтічна форма комбінезонів стала використовуватися у спорті та військовій справі. Вироби шили з еластичної тканини з водо- та повітронепроникними якостями. У 70-х бодістокінг шився з шовкових тканин, а тепліші моделі – з вельвету, шкіри та хутра. Згодом уяву модельєрів дозволило створити еротичні моделі, призначені спокушання чоловіків.

Зовнішній вигляд

Еротичний аксесуар нагадує панчоху, що повністю облягає оголене тіло. Комбінезон виготовляється з тонкої сіточки, яка делікатно показує партнеру всю красу жіночого тіла. Багато моделей прикрашені декоративним мереживом, загадковим переплетенням ниток та еротичними розрізами. Бодістокінг добре приховує вади постаті, підкреслюючи винятково переваги.

Кому підійде комбінезон-панчоха?

Облягаюча модель призначена не тільки для жінок з ідеальними формами. Головний плюс комбінезону у тому, що він підходить для будь-якої фігури. У вбранні навіть скромна пампушка відчує себе впевнено і сексуально.

Різноманітність фасонів дозволяє вигідно підкреслити пишність грудей чи пружність попки. Стягуючий ефект і хитромудрі візерунки здатні приховати недосконалість шкіри.

Як вибрати комбінезон-панчоху?

Розмір аксесуара універсальний, завдяки еластичності та безшовності він підійде будь-якій представниці прекрасної статі. Вибирайте модель, яка вам подобається. Ви повинні відчувати свою чарівність, щоб зачарувати чоловіка.

Найпопулярнішими кольорами комбінезонів-панчох вважаються чорний, білий та червоний. Але ви не повинні обмежуватися лише цим. Сміливо експериментуйте, додайте прикраси у вигляді рукавичок чи боа.

Якщо не можете зупинити вибір на одній моделі, купуйте кілька! Ви зможете створювати нові образи і підкорювати кохану людину раз за разом!