+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Шкіра vs латекс

Шанувальники БДСМ рано чи пізно стикаються з вибором між двох схожих фетишів: шкіра та латекс. Що краще? Давайте розмірковувати.

Чому вибирають шкіру?

Незважаючи на спорідненість, обидва матеріали мають різні характеристики. Шкіра давно увійшла до нашого життя, ми часто бачимо її на екранах телевізора. Тому вибираючи сексуальний одяг, ми частіше зупиняємо вибір саме на шкірі.

Цей матеріал звичний та практичний, його можна використовувати досить часто. Після ігор шкіру достатньо протерти вологою ганчіркою та прибрати на місце. Шкіра дуже поширена, подібні вироби можна придбати у будь-якому секс-шопі.

З появою латексу людей з'явився новий об'єкт обожнювання.

Чому вибирають латекс?

Латексні костюми мають приголомшливий ефект - вони сприймаються як друга шкіра. Матеріал приховує недоліки фігури, залишаючи ідеально гладке тіло з округлістю в потрібних місцях. Одягання костюма є прелюдією до секс-гри. Латекс щільно стягує тіло, що вже приносить додаткову насолоду.

Особливості вибору костюмів

Кожен матеріал має свої плюси та мінуси. Натуральна шкіра дозволяє тілу дихати, зручна в носінні. Але внутрішні шви можуть спричинити тертя, створюючи дискомфорт. Латекс, облягаючи тіло, взагалі не відчувається на тілі. Костюми з латексу виготовлені без швів, тому дуже зручні в носінні.

Як використовувати латексний одяг?

Догляд за латексом набагато складніший, ніж за шкірою. Існує кілька правил експлуатації виробів із латексу.

  • Щоб костюм легше надівався, його внутрішню сторону чи тіло потрібно змастити лубрикантом на водній чи силіконовій основі.
  • Підтягуйте латекс долонею, уникаючи гострих ювелірних прикрас та нігтів. В іншому випадку ви можете пошкодити матеріал.
  • Коли костюм повністю одягнений, нанесіть на його поверхню спеціальну поліроль, щоб надати йому блиск.
  • Латекс не рекомендується носити більше 6 годин, після використання його потрібно замочити в мильному розчині на 20 хвилин, потім ретельно прополоскати.
  • Для сушіння костюм необхідно повісити на плічка і дати воді стекти, уникаючи попадання в кишеньки.
  • Після сушіння костюм бажано накрити поліетиленом, розвісити та зберігати окремо від інших латексних виробів.
  • Уникайте потрапляння прямих сонячних променів, зберігайте костюм у прохолодному місці.

Якщо ви вирішили спробувати латекс, рекомендуємо почати з костюмів, що повністю покривають тіло.