+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Все про жіночі підв'язки

У наші дні такий аксесуар найчастіше використовують нареченої. Але раніше підв'язки використовувалися для підтримки панчіх. Однак одна їхня властивість залишається постійною – вони надзвичайно збуджують чоловіків.

Навіщо потрібні підв'язки?

Невигадливий аксесуар придумали французи, які страждали через те, що їхні панчохи постійно падали. Тому з'явилися підв'язки зі шкіри, що утримують панчоху на нозі.

Перші панчохи ледве сягали коліна, адже сукні в підлогу приховували ноги дівчини. Максимум, що іноді відкривалося їх погляду - кісточка. Якщо комусь удалося побачити підв'язку, це відносили до відвертої еротики.

Згодом підв'язки почали робити з шовкових та атласних стрічок, на яких вишивались різні фрази. Мереживо увійшло в моду лише у 18 столітті, а до кінця століття з'явилися моделі з дротом, які надійно утримували панчохи на ніжках.

Способи використання жіночої підв'язки

Витончений аксесуар може стати в нагоді не тільки на весіллі. Він предмет розпалювання пристрасті чоловіків.

  • Довести до збудження

Якщо ви плануєте вийти "у світ", то зупиніть вибір на мінімалістичній моделі. Краще приховати її сукнею з широким низом або пишною спідницею. Тільки уявіть реакцію партнера, коли він намацає підв'язку на вашій ніжці. До речі, її можна залишити чоловікові на згадку про себе.

  • Естетика

Чоловіки більш-менш звикли до панчох із класичними візерунками поверх силіконової гумки. Але зовсім інша справа виявити ажурну пов'язку з найтоншого мережива. Уважність дівчини до деталей порадує чоловіка та підштовхне його на нові подвиги.

  • Ігри на роздягання

У розкутій компанії пов'язка може стати рятівним предметом. Дівчині не доведеться оголювати більш інтимні частини тіла, зате вдасться підтримати запал серед друзів.

  • Повний боєкомплект

Чоловіків неймовірно збуджує процес роздягання жінки. Навіть мереживний пеньюар можна доповнити яскравими деталями, які додадуть сексуальності вашому образу.

  • Стриптиз

Не кожна дівчина у відповідальний момент зможе еротично зняти панчоху. А ось підв'язка зовсім інша річ. Її можна використовувати як із панчохами, так і без них.

Дозвольте партнеру зняти повітряну пов'язку зубами. Це дозволить йому насолодитися вашим тілом і розпалить вас обох.