+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як вибрати ерекційне кільце?

Кільце для пеніса є другим за популярністю аксесуаром після вібраторів.

Ерекційне кільце - кругла насадка, яка одягається на основу статевого члена. Його можна тільки одягати на яєчка або на те й інше. Аксесуар обмежує відтік крові, тим самим зберігаючи стійку ерекцію. Ще його використовують для візуального збільшення пеніса, щоб він був помітнішим.

Види матеріалів

Кільця роблять зі шкіри , гуми , силікону , металу та багатьох інших матеріалів. Кожен із них має свої плюси та мінуси.

Іграшку з металу можна попередньо нагріти або охолодити, але в стані ерекції складно її зняти. Якщо ви віддали перевагу металу, то вибирайте модель з механізмом, що розчіплює.

Гумові кільця добре розтягуються, але їх потрібно ретельно промивати, особливо якщо у вас немає постійного партнера. Незважаючи на еластичність, кільце все одно може стиснути пеніс дуже сильно, тому купуйте модель свого розміру.

Гелеві та силіконові також дуже еластичні, але їх можна використовувати лише з лубрикантами на водній основі.

Сучасні моделі обладнані стимуляторами для клітора, тому приносять задоволення обом партнерам.

Підбираємо розмір

Щоб дізнатися про свій розмір, потрібно зробити виміри. Візьміть мотузку та обхопіть нею мошонку та пеніс. Зведіть кінці разом так, щоб вам було зручно та не туго. Зробіть позначки, відстань між ними та є ваш розмір. Якщо ви купуєте кільце з твердого матеріалу, то отриманий результат потрібно розділити на 3,14. Якщо ви і цього разу не впевнені, тоді зупиніть вибір на регульованій іграшці. До речі, цей метод дозволяє визначити розміри різних насадок на статевий член.

Перше використання

Для початку радимо придбати класичне кільце гелю, щоб ви навчилися ним користуватися. Надягніть аксесуар на пеніс і пропустіть крізь нього мошонку. Важливо, щоб статевий член був у незбудженому стані. Для полегшення процесу скористайтесь мастилом. Якщо це не допомагає, то потрібно придбати кільце більшого розміру. Не забудьте збрити волосся на лобку, інакше воно потрапить у кільце, що викличе неприємні відчуття. Після того, як ви одягнете аксесуар, займайтеся сексом як завжди.

Види кілець

Звичайне кільце без пристроїв виконує свою функцію на 100%. Якщо вибір упав на модель зі стимулятором для клітора, перевірте, щоб він був повернутий у потрібну сторону. Пластикові стимулятори можуть пошкодити ніжну шкіру, тому радимо відмовитися від них.

Якщо ви купили кільце з віброелементом , то розташуйте його зверху статевого члена. З кожним проникненням він впливатиме на клітор партнерки. Розташування моторчика внизу дозволяє стимулювати промежину партнера. До речі, існують моделі із двома віброелементами для взаємного задоволення.

Ерекційне кільце не можна носити понад 30 хвилин. Якщо при використанні з'явився біль або пухлина, негайно зніміть аксесуар.