+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Щоб батарейки в іграшках служили довше?

Яке ж це розчарування, коли хочеш використовувати секс-іграшку, а батарейок робітників, як виявилося, немає… А ще гірше, коли заряду в них мало, і іграшка перестає працювати в самий невідповідний момент – якраз перед оргазмом … Жах! Ми поділимося з вами деякими порадами, щоб збільшити термін служби батарейок.

Порада номер один. Найкраще придбати акумулятори. Особливо зручно мати сучасні. Їх можна ставити на зарядку навіть тоді, коли вони повністю розрядилися. Або купіть кілька комплектів батарейок, щоб мати можливість замінити в будь-який момент.

Порада номер два. Якщо у вас є вибір купити 4 батарейки або 40, неодмінно оберете другий варіант (до того ж, оптом адже дешевше!). Особливо якщо вашій іграшці не підходять акумулятори, і вона потребує великої кількості енергії.

Порада номер три. Будь-які батарейки, незалежно від того, скільки вони коштують, краще зберігати в прохолодному, сухому місці (у жодному разі не можна, щоб на них потрапляли прямі сонячні промені). Але слід сказати, що перед початком використання слід почекати, поки батарейки підігріються до кімнатної температури.

Порада номер чотири. Не надто заощаджуйте. Існують літієві батареї. Хоча ціна їх у чотири-п'ять разів вища, ніж на звичайні батарейки, але й термін їхньої служби відповідає. В результаті ви тільки виграєте, якщо не поскупитеся одного разу.

Порада номер п'ять Не можна використовувати нові батарейки разом зі старими, тому що вони мають різну швидкість розрядки. У такий спосіб скоротиться термін служби нової.

Порада номер шість. Виймайте батареї, якщо не збираєтеся користуватися іграшкою. Не користуєтеся вібратором – батарейки витягли. Тим більше, що іграшку слід помити після використання. 

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Прізвище та Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.