+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як користуватися секс-гойдалками?

Меблі для любовних втіх тільки починає завойовувати серця споживачів. Вона нічим не примітна на вигляд і має багато прихованих можливостей. Секс-гойдалки, наприклад, дозволять втілити найнеймовірніші фантазії. Вони виглядають цілком пристойно, так що ви не відчуватимете незручність перед гостями. За бажання їх можна розібрати.

Секс-гойдалки внесуть різноманітність в інтимне життя та подарують масу задоволення. Чим вони унікальні?

Відчуття невагомості

Тільки уявіть, як ви погойдуєтеся в повітрі від кожного руху! Відсутність точок опори дозволить максимально відкинутися назад, нахилятися в різні боки і навіть повиснути головою вниз. З секс-гойдалками ви відкриєте для себе нові пози.

Обмеженість рухів

Коли партнер буквально «скований» ременями, ви зможете робити з ним все, що завгодно. При цьому він перебуватиме у підвішеному стані, що надасть відчуттям особливої ​​гостроти.

Різноманітність кутів

Людина любить експерименти, а в сексі тим більше. Секс-гойдалки допоможуть змінити кут проникнення, викликаючи нові приємні відчуття. Ноги партнерки будуть розслаблені, і їй не потрібно мати хорошу розтяжку. Ви зможете увійти під будь-яким кутом.

Економія сил

Секс у повітрі забирає набагато менше сил, ніж класичне сполучення. Вам не потрібно тримати партнерку на руках, це зроблять ремені. До речі, від швидкої швидкості на гойдалках ви втомитеся набагато менше, ніж у ліжку.

Безпека використання

Всі ремені виготовлені з м'яких матеріалів і є екологічно безпечними. Адже власники торкатимуться оголених. Крім того, людина не зможе впасти або занадто сильно розхитатися — надійна стійка зменшує амплітуду рухів.

Один чи два

Секс-гойдалки поділяються на два типи — для однієї чи двох осіб. У другому випадку один із партнерів упирається в підлогу, а другий «парить» у повітрі. Або можна займатися традиційним сексом, але з «підвішеною» партнеркою. А уявіть, які незвичайні відчуття зазнає чоловік від орального сексу у повітрі. Варіантів маса залишається включити фантазію.