+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс-іграшки для пар

Які іграшки призначені для пар? Що сподобається обом партнерам? Розглянемо невеликі характеристики таких аксесуарів.

Універсальні вібромасажери

По суті, це вібратор для двох. Справжньою сенсацією стали стимулятори у U-формі. Одна частина розташована на клітор, а друга вставляється в піхву, де і знаходиться під час статевого акту. Обидва партнери відчувають вібрацію, можуть керувати пристроєм за допомогою пульта. Вібромасажери водонепроникні, довго працюють без підзарядки.

Анальні стимулятори

Розширюючи анальний отвір, пробка впливає нервові закінчення. Завдяки різноманітності розмірів можна легко вибрати потрібний варіант. Моделі з вібрацією, зі скла чи металу лише посилять збудження.

Страпони

Мрії про жіноче домінування стають реальними. За допомогою страпона жінка зможе приміряти на себе образ чоловіка і зрозуміти його переваги. Деякі моделі страпонів кріпляться у піхву, тому задоволення пара отримує разом. Порожні аксесуари допомагають компенсувати невеликий розмір статевого члена.

Двосторонні фалоімітатори

Така іграшка забезпечить подвійне проникнення під час поодиноких забав. Але в парі ви зможете насолоджуватися кожним рухом один одного. Залишається тільки вмовити чоловіка на сміливий експеримент.

Ерекційні кільця

Кільце затримує приплив крові до статевого члена, тому ерекція посилюється. Моделі зі стимуляторами для клітора не залишать партнерку поза увагою. Також є кільця з різним рельєфом та вібрацією.

Насадки для пеніса

Аксесуари посилюють ерекцію, стимулюють стінки піхви. Їх можна використовувати будь-якою стороною, залежно від бажаного ефекту. Різноманітні покриття у вигляді пухирців, вусиків або шипів дарують різні відчуття.

Величезний вибір інтимних аксесуарів постійно поповнюється. Будьте впевнені, з таким арсеналом ваше сексуальне життя ніколи не стане нудним.