+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Топ-10 еротичних подарунків

Низка свят змушує задуматися про подарунки для своєї половинки. Стандартні романтичні вечері та новомодні гаджети стають нецікавими. Ви повинні показати, наскільки велике ваше кохання, а значить, подарунок повинен приносити задоволення.

Для жінок

Чи траплялося вам досягати стану, близького до оргазму, лише ласками грудей? Ні? Тоді вакуумна помпа допоможе цьому. Завдяки їй посилюється приплив крові до грудей, загострюється чутливість. А далі все залежить від ваших теплих рук та гарячих губ.

Якщо ваша партнерка божеволіє від експериментів, то чому б не спробувати легкі зв'язування? Корсет із закріпленими наручниками додасть жорстких фарб у секс, а ніжний матеріал виробу зробить ігри абсолютно безпечними.

  • Фалоімітатор, що світиться

Додайте трохи чаклунства у вашу спальню - подаруйте коханій фалоімітатор, що світиться. Такі фалоси виконані дуже реалістично, гнуться в різні боки, м'які та приємні на дотик. Дилдо, що світиться, гарантує задоволення і гарний настрій.

Для чоловіків

Еластичні насадки туго охоплюють пеніс, роблячи головку набагато чутливішою, а оргазм – сильнішим і яскравішим. Ви самі здивуєтеся, наскільки це чудовий аксесуар. Спробуйте насадки з відкритою головкою та різноманітними рельєфами.

Не варто чоловікові дарувати таку сукню окремо. У призначений вечір одягнетеся в еротичне вбрання і подаруйте саму себе в красивій упаковці. Ваш партнер буде в захваті, особливо якщо раніше ви не носили подібне вбрання.

Якщо ваш чоловік любить анальні ігри, зверніть увагу на вібромасажери. Часто такі іграшки мають ще й функцію ротації. Влаштуйте незабутні ласки, яких ваша половинка прийде в захват.

Для пар

Невигадливий аксесуар створений для задоволення чоловіків і жінок. У ньому є все – ерекційне кільце, стимулятор для клітора та знімний віброелемент. До речі, його можна використовувати окремо для точкової стимуляції.

З таким набором ви можете спробувати все! Від фалоімітатора до вагінальних кульок – ви пізнаєте всі грані насолоди. Плюс набору секс-іграшок у тому, що він дуже довго вам не набридне.

Оригінальний масажер We-Vibe – це останнє слово техніки. Його можна гнути, використовувати для прелюдії, у душі, на відстані, словом СКРІЗІ! Дайте волю фантазії та насолоджуйтесь.

Влаштуйте подвійне проникнення або одночасні ласки один одного. Реалістичний аксесуар дозволить відчути кожен рельєфний вінок на своїй поверхні. Двосторонній фалос створений для чуттєвих ігор.