+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Вумбілдінг

Бум здорового способу життя охоплює все більше людей. Тренування, підтримання тіла у тонусі та турбота про здоров'я. Але не варто забувати і про інтимну сферу. Сучасні вправи "вумбілдінг" тренують м'язи піхви, роблячи відчуття від сексу ще яскравішим.

Що таке вумбілдінг?

Вумбілдинг – комплекс вправ для інтимних м'язів, які нормалізують кровообіг, відновлюють гормональний баланс та покращують мікрофлору піхви. В азіатських країнах дівчат з дитинства навчали мистецтву керування своїм тілом. Вони вміли полегшувати біль під час критичних днів, а головним полюсом було вміння зробити чоловікові море задоволення.

Опанувати вумбілдинг можна в найкоротші терміни без будь-яких тренажерів. Навчатися можна самостійно чи з тренером. Найпростіші вправи можна робити будь-якої миті, наприклад, дорогою працювати. Мета тренувань - при абсолютно розслабленому тілі поперемінно розслаблювати та напружувати м'язи ануса та піхви.

Відповідні тренажери

Крім звичайних вправ існують просунуті, які виконуються з використанням спеціальних тренажерів.

  • Вагінальні кульки дозволяють точніше відчути свої інтимні м'язи.
  • Вакуумні тренажери — складніший у використанні, але й ефект від тренувань відчутніший.
  • Віброяйце – частіше використовується для впливу на клітор, але й вагінальні м'язи тренує досить ефективно.
  • Вантажні тренажери - кулька, яку потрібно втримати всередині себе. Для посилення ефекту на нього вішаються обважнювачі вагою до 2 кг.

Вумбілдінг у домашніх умовах

Вдома ви зможете розслабитися та проводити тренування в комфортній зупинці. Цей перелік вправ можна виконувати без підготовки:

  1. Навчіться правильно дихати. Ляжте на підлогу і покладіть одну руку на живіт, а другу на груди. Дихайте розслабленим животом, щоб рука на животі піднімалася, а грудях немає. Те саме проробіть стоячи.
  2. Спробуйте втягнути та розслабити клітор. Коли почне виходити, зробіть кілька підходів, утримуючи м'язи в напруженому стані по 10 секунд.
  3. Зробіть те саме з анусом. Намагайтеся не напружувати м'язи живота, вони мають бути повністю розслаблені.
  4. Тепер скомбінуйте попередні вправи. Втягуйте та розслабляйте по черзі анус та клітор.
  5. Додайте до рухів м'язів правильне дихання. Після кожного підходу дихайте животом.

Вумбілдінг допомагає зробити статеве життя цікавішим та різноманітнішим.