+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що таке БДСМ

Бондаж – прив'язування.

Нічого такого не станеться, якщо партнер зв'яже вам руки, ноги, прив'яже до ліжка. Ви давно знайомі не перший рік разом. Спробуйте нову техніку. Можливо вона зможе внести живий струмінь у рутину повсякденного життя. До речі, психологи та сексопатологи вважають, що найвищу насолоду від такого процесу відчуває не той, хто командує та прив'язує, а той, хто виконує роль "жертви". Можна потім помінятися місцями і нехай ваш партнер радіє від захоплення від того, що ви взяли над ним гору.

Прив'язувати можна ременями, мотузками, можна використовувати шовковий шарф та зав'язати своєму візаві очі. У стані, коли він позбавлений можливості рухатися, та ще не бачить нічого навколо, всі почуття загострюються і напевно саме тому прив'язаний відчуває сильне збудження.

Деякі пускають у хід хустки та ремені, б'ють по інтимних зонах. Це посилює приплив крові до цих ділянок тіла. Якщо вам не подобається прочуханка, то можете обійтися і без неї. Однак варто спробувати щось нове. Раптом ремінь або на батіг зможуть довести вас до екстазу. Поміняйтесь ролями. Спробуйте батогом пройтися улюбленим тілом вашого партнера. А раптом ця "родзинка" припаде до смаку і він захоче добавки.

Домінування

Домінування

 

У парі один завжди провідний, другий лідер. Залежно від ситуації можна змінюватись ролями. Спробуйте рольові ігри у своїх інтимних стосунках. Сьогодні ваш партнер Прискіпливий Вчитель, а ви Двоєчниця. Завтра може бути все навпаки. Ви Наглядач, а ваш партнер В'язень. Самі вирішуйте що і як робити з тим, хто заслужив на покарання. Тільки намагайтеся уникнути травм.

Садизм

Садисти-це люди, яким приносить задоволення завдавати больові відчуття іншим. У кожній людині сидить прихований садист чи мазохіст. Якщо людина відчуває непереборне бажання робити боляче іншим, це явне відхилення від норми і треба терміново звернутися до психіатра.

Багато людей не вважають себе садистами, але їм приносить задоволення бачити кохану жінку біля своїх ніг, грубо і владно тягнути її за волосся, шльопати по заду і чути її охи та ахи. Якщо їй все це приносить задоволення, то нехай продовжують у такому ж дусі. Якщо жінка обурена такою поведінкою партнера, то не треба наполягати. У парі все має бути добровільно та за згодою.

Мазохізм

Дехто відчуває приємні відчуття, якщо їм завдають біль. Вони можуть навіть самі просити, щоб їх відшмагали ременем або батогом. Якщо в людини дуже сильне бажання бути покараним і побитим, йому теж треба сходити на прийом до психіатра.

У парі, де один садист, другий завжди мазохіст. Не треба тільки перегинати ціпок і заздалегідь домовляйтеся, що і як можна робити, а чого робити не можна.

Останнім часом вийшла величезна кількість порно фільмів, в яких показані жахливі сюжети. Столи для тортур, дибки, різні пристосування для підвішування прив'язаного, кляпи, анальні пробки, верстати для імітації статевого акту за допомогою штучного члена. Жахає вид свічки, з якої капає віск на оголене тіло. Прищіпки для сосків і геніталій, різні ерекційні кільця - все це, безперечно, збуджує глядача і штовхає деяких на експерименти.

Головне в цьому ділі-знати міру, враховувати не лише свої бажання, а й бажання партнера. Тому що після таких експериментів деякі пари розходяться.

Користь та шкода від БДСМ

Користь у різноманітності чуттєвих насолод. Якщо вам вдалося умовити партнерку і не розчарувати її, то попереду чекають нові експерименти та відкриття.

Якщо немає такої партнерки, то є шанс знайти її серед тих, хто шукає саме такі сексуальні ігри.

Шкода може бути тільки в тому випадку, якщо ви чи партнерка отримали опіки, травми, каліцтво.