+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що таке БДСМ і що означає ця абревіатура?

БДСМ вважається певним видом сексуальних розваг, що ґрунтується на грубому сексі з нотками беззаперечного підпорядкування та фізичного покарання, і передбачає доставлення та отримання задоволення шляхом больових відчуттів. Іри такого роду давно увійшли в практику не лише молодих пар, а й тих, хто бажає обновити чи покращити свої сексуальні відчуття та спробувати щось новеньке. Існує безліч різних аксесуарів та атрибутів (костюми, еротична білизна, секс-іграшки тощо), які роблять процес близькості набагато яскравішим і приносять незабутнє задоволення обом партнерам.

ЩО ЗНАЧИТЬ БДСМ?

З самого початку абревіатура БДСМ мала трохи іншу форму, відому як BDDSSM. Хоча у світі абревіатура частково скоротилася, її значення залишилося тим самим. Можна сказати, що її розшифровка складається із трьох основних елементів:

  • BD (Bondage & Discipline) – практика зв'язування та обмеження свободи свого статевого партнера.
  • DS (Domination & Submission) – ігри з підпорядкуванням та домінуванням, коли один із партнерів повністю задовольняє та здійснює всі бажання іншого.
  • SM (Sadism & Masochism) – отримання сексуального задоволення від болючих відчуттів.

ПРАВИЛА БДСМ

Головним принципом БДСМ є психологічна установка та бажання підкорятися чи домінувати над своєю другою половинкою. Обидва партнери повинні повністю довіряти один одному і при цьому виявляти взаємне бажання до заподіяння/одержання хворобливих відчуттів з метою якнайшвидшого досягнення оргазму. Подібні забави дозволяють використовувати легке фізичне насильство у вигляді ляпанців та порки, а також використовувати різного роду БДСМ атрибутику.

До стандартних БДСМ аксесуарів відносяться різні латексні або шкіряні костюмимаскинаручники, розширювачі, бандажібатогкляпивібратори і т.д. Більше того, для справжніх поціновувачів ігор з підпорядкуванням та домінуванням, для яких БДСМ це не просто слово, а стиль життя, виготовляють ювелірні вироби у вигляді підвісок, перснів, сережок, які є символом садо-мазо культури.

Безперечно, важливим моментом під час БДСМ практики є згода партнерів. Будь-яка дія, заподіяння болю або образу не повинна мати знущального характеру і ґрунтуватися на повній довірі у парі. Починати варто з легких форм розваг і якщо вони приносять задоволення, але хочеться чогось більшого, можна сміливо вирушати в секс-шоп за необхідними товарами та переходити до більш жорстких ігор.

Які існують БДСМ гри?

Виділяють кілька груп  БДСМ ігор, серед яких найпопулярнішими є:

  • Порка, спанкінг або флагеляція. Це вид сексуальних ігор, основою яких є заподіяння хворобливих відчуттів через удари за допомогою батогів, ременів, лозин, шльопалок та інших аксесуарів. Також у цю категорію входить завдання ударів через одяг заздалегідь знерухомленому партнеру.
  • Поніплею або догплею. Це гра домінуючого та підпорядкованого партнера. У той же час підпорядкований партнер грає роль собачки, яка беззаперечно виконує всі побажання та накази свого господаря. Для приборкання норовливого партнера ідеально підійдуть аксесуари у вигляді нашийників, повідків, мисок для годування і т.д.
  • Рейпінг, бандаж – повне або часткове знерухомлення партнера. З цією метою застосовуються різноманітні бандажі, наручники, мотузки, ліжка та стільці зі шнурами.
  • Electric Play – стимуляція ерогенних зон другої половинки за допомогою електричних імпульсів. Різні пристрої, які за допомогою тонких електричних хвиль здатні пронизати тіло, перетворюючи біль на черговий ступінь задоволення.

І це далеко не всі можливі варіанти розваг. Кожна пара вибирає саме те, що підходить їй. Головне завдання - це повністю розслабитися, забути про сором і довіритися своїй другій половинці. А спеціальні товари з інтим-магазинів допоможуть зробити ваші ігри більш насиченими та пристрасними.