+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що таке фістинг?

Фістинг - це специфічний вид сексуальних розваг, при якому в анус або піхву вводиться кілька пальців рук або зап'ястя. Більш досвідчені пари в окремих випадках можуть вводити відразу дві руки або ногу. Також в інтим-магазинах продаються аксесуари, що імітують людську руку, кулак тощо.

Фістинг - це досить новий секс-напрямок, який поки не користується величезною популярністю. Але пари, які практикують такого роду розваги, впевнені, що популяризація цього виду сексу не змусить довго чекати. Для того щоб розібратися що це таке і дізнатися про всі плюси та мінуси фістингу, необхідно ретельно вивчити цей напрямок у сексі та зрозуміти які відчуття відчувають партнери під час такої практики.

Фізіологічні передумови

Етимологія слова фістинг походить від англійської "fist", що в перекладі означає "кулак". Сама назва вже каже за себе. Але багато людей задаються питанням про доцільність введення руки в такі маленькі та вузькі інтимні простори. Розглядаючи фізіологію жіночих статевих органів можна відзначити, що жіноча піхва має грушоподібну форму - вузький прохід і досить велику внутрішню частину. При класичному сексі відбувається стимуляція виключно біля входу у піхву, а нервові закінчення внутрішньої частини задіяні слабо.

Під час введення руки або кулака у піхву стимулюється більша кількість нервових закінчень, що призводить до більш гострих та яскравих відчуттів від близькості. Крім цього, під час таких розваг відбувається активізація кровообігу в органах малого тазу, тому висока чутливість від будь-якого дотику чи руху призводить до посилення реакцій та якнайшвидшого досягнення оргазму. Також практика фістингу сприяє стимуляції точки G, яка так подобається кожній дівчині.

ПРО ЩО СЛІД ПАМ'ЯТАТИ ПІД ЧАС ВАГІНАЛЬНОГО ФІСТИНГУ?

Якщо ви все-таки зважилися на такий експеримент, і бажаєте додати фістинг у свою сексуальну практику, тоді вам необхідно запам'ятати кілька важливих правил, які допоможуть максимально безболісно і позитивно провести цю фрикцію.

  1. Партнер має бути налаштований і морально і фізично на таку розвагу. Перед початком фістингу стінки піхви необхідно розслабити та трохи розтягнути за допомогою різних секс-іграшок.
  2. Необхідно дотримуватись точних правил гігієни. Руки повинні бути чистими без будь-яких ран і подряпин, нігті – короткими і обстриженими. Також на руках не повинно бути жодних каблучок, браслетів та інших аксесуарів, які можуть зісковзнути всередину або пошкодити слизову оболонку.
  3. Дуже важливо придбати спеціальний лубрикант для фістингу на водній основі. Їм потрібно ретельно змастити великі та малі статеві губи партнерки та вхід у піхву. Також змащення необхідно у великій кількості нанести на руку безпосередньо перед введенням. За потреби – повторити процедуру під час статевого акту.
  4. Якщо ви все ж хвилюєтеся про безпеку та гігієнічність введення руки у піхву, у спеціалізованих інтим-магазинах можна придбати секс-іграшки, що імітують людські кисті та кулаки. Ці імітатори виготовлені з медичного силікону, мають повністю гладку поверхню та анатомічну форму, що сприяє безболісному введенню аксесуара у піхву. Також ви можете придбати гумові пензлі різних розмірів, залежно від вашого досвіду у цьому секс-напрямку.

ОСОБЛИВОСТІ АНАЛЬНОГО ФІСТИНГУ

Анальний фістинг також має свої нюанси та переваги. Насамперед, їм одночасно можуть займатися обидва партнери в позі 69, або в будь-якій іншій зручній позиції. Більше того, такі розваги будуть набагато приємнішими для представників сильної статі, адже під час фрикцій здійснюється стимуляція не тільки ануса, а й простати.

Все щодо правил безпеки, то вони нічим не відрізняються від рекомендацій при вагінальному фістингу. Але існує невелика відмінність: перед початком анальної стимуляції необхідно зробити очисну клізму, з метою дотримання гігієнічних вимог та щоб уникнути різних конфузів. Також дуже важливо не допускати будь-яких різких рухів, оскільки це може призвести до травмування інтимних органів.

Звичайно, не можна забувати і про таку умову, як добровільність. Ваші дії не повинні приносити хворобливих відчуттів або викликати огиду у партнера. При появі фізичного чи морального дискомфорту слід трошки почекати з такими експериментами і почати зі звичайного петтингу, застосування різноманітних секс-іграшок, які поступово збільшуватимуться у розмірі. Важливо пам'ятати, що основним завданням фістингу є задоволення сексуального партнера.