+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Електростимулятор для сексу. Як і навіщо?

"Електростимуляція" - лякаюче слово для непосвячених людей. Це не різновид шокової терапії і не секс-іграшка, то що ж це?

Як працює електростимулятор?

Електростимулятор посилає ніжні електричні розряди до чутливих зон. Не бійтеся, ви не отримаєте сильного розряду.

Електростимулятор складається з кількох частин, основна – електробокс. Завдяки йому регулюються потоки струму, його частота та інтенсивність.

Існує 3 різновиди електробоксів:

 1. початкові - найчастіше двоканальні з обмеженим функціоналом;
 2. середні - мають на увазі певний досвід у людини, мають розширені можливості;
 3. вищі – для майстрів електростимуляції. Оснащені великою кількістю каналів, що дозволяє використовувати багато електродів, мають певні програми та різне управління.

Електроди також досить різноманітні:

 • Наклейки використовуються для зовнішньої стимуляції. Клеяться до ерогенних місць на кшталт грудей та сідниць.
 • Анальні та вагінальні електроди нагадують анальні пробки та фалоси. Відмінність у матеріалі – для електростимуляції використовується метал, пластик та струмопровідний силікон.
 • Екзотичні електроди створені для досвідчених людей. Тут справжні скарби – клеми для сосків, вакуумні електроди, для пеніса та багато інших.

Правила використання електростимуляції

Електростимулятор ретельно тестуються перед тим, як потрапити на прилавки. Тому виробники гарантують безпеку своїх аксесуарів.

Вам не потрібно робити спеціальні приготування перед сексом, достатньо дотримуватися кількох правил:

 1. Не можна використовувати електроди, якщо у вас є кардіостимулятор. Якщо його немає, то в будь-якому випадку грати з електростимулятором у серці потрібно з обережністю.
 2. Не можна займатися електросексом у вологих приміщеннях.
 3. Якщо електрод відклеївся від тіла, а інтенсивність струму висока, ви отримаєте термічний опік. Уважно стежте за приладами.
 4. Якщо ви вирішили використовувати насадки, зволожуйте їх гелем із хорошою електропровідністю.
 5. Електростимуляція не спричиняє біль. Ви можете відчувати лоскіт або поколювання, але якщо відчуття стали неприємними - вимкніть електробокс.

Хтось скаже, що використання електростимуляторів – це збочення. А хтось – цікавий спосіб урізноманітнити сексуальне життя.