+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як правильно займатися фістингом: техніки, способи та інші корисні поради

Для тих, хто любить вдаватися до різних експериментів у ліжку, напевно, не секрет, що існує багато видів нетрадиційного сексу, які можуть принести парі казкове задоволення. Одним із таких видів інтимної близькості є фістинг. Фістинг - це новий напрямок у сексі, при якому стимуляція піхви або анусу проводиться за допомогою введення кількох пальців, кисті рук, а також стопи. Ця форма сексу вважається досить небезпечною, але при виконанні елементарних правил стимуляція в такий спосіб може подарувати яскраві оргазми, яких не можна досягти при класичному сексі. Фістинг можна займатися як зі своєю другою половинкою, так і самостійно, при цьому використовуючи власні кисті або спеціальні секс-іграшки для фістингу з інтим-магазинів.

Основні правила фістингу

Для того щоб процес фістингу пройшов максимально безпечно без будь-яких негативних наслідків для вашого здоров'я, дуже важливо дотримуватися наступних правил безпеки.

  • В першу чергу подбайте про гігієну рук, які будуть використовуватися під час сексуальних розваг. Кінцівки необхідно ретельно вимити та продезінфікувати.
  • Нігті повинні бути повністю острижені, чисті та акуратно підпиляні. Не допускається наявність задирок або подряпин.
  • Щоб забезпечити повну безпеку під час фістигна на кінцівках, не повинно бути жодних ран і пошкоджень, а також нігтьові пластини не повинні бути уражені грибком. При виявленні однієї з проблем необхідно відкласти сексуальні експерименти пізніше. В іншому випадку – використовувати гумові рукавички для кінцівок, які захистять від проникнення інфекції в організм.
  • Дуже важливо перед практикою фістингу придбати достатню кількість лубриканта на водній основі, який допоможе зробити проникнення плавнішим.

Особливості фістингу

Одним з головних елементів фістингу є фізичний та психологічний настрій у парі. Партнери повинні повністю довіряти один одному та прислухатися до своїх відчуттів під час розваг. Бажання спробувати щось новеньке має бути обопільним, і в жодному разі не бентежити когось із партнерів. Найкраще, якщо перед сеансом фістингу вже відбувся статевий контакт, і було отримано оргазм. Адже саме таке сексуальне розвантаження допомагає розслабити м'язи піхви та ануса та насолоджуватися процесом.

Якщо пара вже настроїлася на вагінальний фістинг, тоді дуже важливо не поспішати і не робити жодних різких рухів. Для початку, статеві губи дівчини та руку партнера необхідно добре змастити лубрикантом на основі води. Після цього – повільно ввести вказівний та середній пальці у піхву. Якщо такі дії не викликають хворобливих відчуттів, то наступним кроком є ​​приєднання безіменного пальця та мізинця. Пам'ятайте, всі дії мають бути плавними, неквапливими та безболісними. На наступному етапі можна спробувати ввести руку до зап'ястя і повернути її. Після цього спробуйте повільно стиснути пальці в кулак і здійснювати плавні обертальні рухи, які сприяють якісній стимуляції точки G, і приносять дамі задоволення.

Необхідно зазначити, що в багажі закоханих має бути достатньо часу, адже неможливо провести цей хвилюючий процес за лічені хвилини. Перше проникнення може тривати до двох годин.

ТЕХНІКИ ФІСТИНГУ

Існує кілька різновидів фістингу, за допомогою яких партнери зможуть випробувати нові приємні відчуття.

  • За допомогою пальців. Ця техніка ідеально підійде для новачків. Декілька пальців вводиться у піхву або анус, і проводиться активна стимуляція круговими рухами.
  • За допомогою долоні. Такий спосіб є другим кроком. В інтимні зони повністю вводиться долоня до зап'ястя і здійснюються повільні зворотно-поступальні рухи.
  • За допомогою кулака. Для початку необхідно ввести в піхву долоню, після чого стиснути її в кулак і здійснювати повільні обертальні рухи. Таким чином, відбувається стимуляція стінок матки та точки
  • Техніка «Хвилі пальцями». У піхву або анус повністю вводиться кисть, а пальцями здійснюються хвилеподібні рухи.
  • Техніка «Обмацування внутрішніх стін». Під час цієї техніки партнер намагається максимально глибоко ввести руку у піхву чи анус. Всі рухи мають бути дуже повільними та плавними. Важливо зберігати зоровий контакт, який допоможе в найменших деталях зрозуміти почуття та відчуття другої половинки.