+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

З чого почати і чим небезпечний фістинг?

Фістинг - це досить новий сексуальний напрямок, який відноситься до екстремальних видів сексу. Основою цього є введення кисті рук/ стопи у піхву чи анус.

Щоб практика фістингу приносила обом партнерам задоволення, їм необхідно дуже відповідально підійти до цього процесу. Оскільки розмір кінцівок значно відрізняється від розміру пеніса, необхідно ретельно підготуватися до такого експерименту. Насамперед, потрібно зняти будь-яку напругу і не квапити події. Непідготовлені пари, які ігнорують елементарні правила безпеки, мають високий ризик травмування статевих органів.

ФІСТИНГ: ПЕРШІ КРОКИ

Важливо, що фістинг це як жіноче, а й чоловіче заняття. Більше того, його можна практикувати одночасно. Цей вид сексу ідеально підходить як для традиційних, так і одностатевих пар. У деяких випадках такі розваги ідеальні і для одиноких представників сильної та слабкої статі.

Перед тим, як приступити до цієї екстремальної практики, обидва партнери мають бути готовими і морально, і фізично. Ті відчуття, які вони від фістингу – не можна порівняти з відчуттями від класичного сексу. Дуже важливо, щоб партнери виділили достатньо часу для такої розваги, адже цей процес не можна здійснити за кілька хвилин. Зазвичай, підготовка інтимних органів та сама фрикція займає близько 2 годин. У новачків не завжди може все вийти з першого разу, тому потрібно набратися терпіння і пробувати знову і знову, доки бажаного результату не буде досягнуто.

ПОЗИ ДЛЯ ФІСТИНГУ

Виділяють три основні позиції для фістингу:

  1. Класична на спині. У цій позиції дівчина повинна повністю розслабитися, зручно лягти на спину і зігнути ноги в колінах. Для більш комфортних відчуття під поперек можна підкласти маленьку подушку йди невелику ковдру, щоб підняти таз, після цього - широко розвести ноги. Відповідно, партнер лягає між ніг жінки, і повільно починає вводити пальці, використовуючи велику кількість лубриканта. Після того, як стінки піхви/анусу трохи розтяглися, можна вводити кисть глибше, не забуваючи зволожувати інтимні зони. У цей момент вільною рукою необхідно злегка масажувати клітор, лобок та живіт дівчини. Під час статевого акту величезну роль відіграє емоційний та зоровий контакт, який допоможе в найменших деталях зрозуміти почуття та відчуття другої половинки.
  2. Підлоговий акт на боці. Ця поза чимось віддалено нагадує всім відому позицію 69. Дівчина зручно лягати набік, і піднімає ногу (або закидає її на плечі партнеру). Партнер розміщується між її ніг і проводить неспішне введення.
  3. "Doggy style". Ще одна зі стандартних поз, коли дівчина стоїть рачки, а її партнер знаходиться ззаду. Для того щоб проникнення було більш плавним і безболісним, рекомендується опуститися на лікті, тим самим трохи піднявши таз вгору.

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНИЙ ФІСТИНГ?

І так, якщо вагінальний фістинг став для вас лише справою часу та настрою, необхідно пам'ятати про деякі правила безпеки, які допоможуть вам уникнути негативних наслідків. Насамперед необхідно подбати про гігієну кінцівок. Вони повинні бути вимитими, без будь-яких ран і задирок, нігті – короткими та чистими. Також, у партнерів-експериментаторів завжди має бути під рукою мастило. Найкраще придбати лубрикант на основі води в спеціалізованому інтим-магізіні, щоб уникнути алергічних реакцій та подразнення.

Головною небезпекою при фістингу є пошкодження та розрив слизової оболонки піхви або анусу. Для того, щоб уникнути подібних проблем, на руку партнера одягається латексна рукавичка. Саме вона може уберегти від травм та інфікування інтимних органів.

Особливу увагу необхідно приділити анальному фістингу, так як анус менш м'який і на ньому знаходиться менша кількість нервових закінчень. Через це партнер іноді може не відчути хворобливих відчуттів при пошкодженні слизової оболонки, що загрожує різними серйозними захворюваннями та інфекціями.

Якщо у вашій парі панує повна довіра, і ви дотримуєтеся всіх запобіжних заходів, тоді фістинг – це дивовижна можливість вивчити нові межі незвіданого сексу.