+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс-іграшки для хард-кору

Хард-кор - це не садо-мазо, але і не звичайна витівка. Деякі аксесуари можуть завдавати біль, але це не робить їх менш сексуальними та привабливими.

Ворота пекла

Трохи болісний, але цікавий аксесуар. Це комплект із металевих кілець, які надягають на пеніс та мошонку. Широке кільце охоплює основу, поступово вони зменшуються, тому останнє кільце у головки є окрасою. Одягати аксесуар потрібно у «спокійному» стані. Якщо кільця не підходять за розміром, можна відчути біль, але деякі спеціально прагнуть цього.

Проте біль – це єдина функція «Брама Ада». Якщо зайнятися оральним сексом з кубиками льоду в роті, то подібна комбінація зведе з розуму будь-якого чоловіка.

Масажер простати

Цей аксесуар масажує чутливе місце чоловіка, посилюючи ерекцію та сприяючи виробленню сперми. Іграшку можна використовувати не лише як масажер, а й як засіб підпорядкування чоловіка. Зручна ручка в основі дозволить керувати своїм партнером.

Іграшка допомагає виробляти насіннєву рідину, але це не означає, що чоловік має випробувати оргазм. Жінка може не дозволити чоловікові отримати задоволення, доки він її не задовольнить.

Електричний катетер

Екстремальна іграшка для розкутих людей. Вона виглядає як металева паличка, яку слід ввести у статевий член. Після цього підключається струм.

Багато чоловіків у захваті від подібної стимуляції. Зазвичай катетер продається розділ електротортур, тому його потрібно використовувати з обережністю.

Вагінальне дзеркало

Більшості жінок цей аксесуар знайомий, тому важко уявити, що від нього можна отримати насолоду. Для любителів медичного фетишу це справжня знахідка. Головне, іграшку потрібно використовувати з обережністю, щоби не пошкодити ніжну шкіру.

Дзеркало можна використовувати для анального огляду, але в жодному разі не можна займатися сексом, поки воно всередині.

Наручники

Відомий аксесуар, який подарує гострі відчуття. Багатьом подобається бути скутими та беззахисними в руках свого партнера. Тому для здійснення еротичних фантазій ця іграшка підійде ідеально.

Ви можете змінюватися ролями з партнером, сковуючи один одного по черзі. Полон - невід'ємна частина БДСМ.

Можливо, деякі іграшки видадуться надто жорсткими, але це так і є. Подібні аксесуари доставляють насамперед психологічне задоволення.