+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Вибираємо девайс для еротичного покарання

БДСМ не може бути повноцінною грою без зброї покарань: батоги, флогери, стеки або батога. Завдавати біль, викликаючи задоволення – це навичка, яку не кожен здатний опанувати.

Для початківців: батоги та флогери

Батога підходить для новачків, так як вона м'яка і безпечна у використанні. Її застосовують під час розігріву, тому поранитися цим атрибутом дуже складно. На кінчику ручки зазвичай розташована петля для руки. Бувають батоги без рукояті, їх називають «снійки».

Флогери бувають довгими і короткими, є батіг з великою кількістю хвостиків. Спектр відчуттів від використання флогера досить різноманітний, все залежить від матеріалу хвостів та прикрас у вигляді обтяжувачів чи вузликів.

Для просунутих: стеки

Стек – це гнучка тростина, на якій розташований хлист або хвости. Цей атрибут застосовувався для дресури тварин. Стек хороший для точкових ударів, такий ефект нагадує прочуханку вербовим прутом. Його не можна застосовувати до ніжних та тендітних місць вашого партнера, тому ви повинні бути обережні під час ігор.

Для професіоналів: батіг

Батіг використовують майстри БДСМ ігор. Цей аксесуар може глибоко розсікти шкіру. Слід точно розраховувати силу удару, щоб ваш партнер не отримав травми від кінчика батога.

Розміри батога теж важливі: чим довший хвіст, тим болючіші удари. Для БДСМ підійдуть батоги довжиною не більше 2-х метрів. До речі, чим легший аксесуар, тим ніжніша його дія.