+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Навіщо потрібна шльопавка?

Існує безліч різновидів батогів, основні з них - шльопанець і спанк. У цій статті ми розглянемо шльопалку - аксесуар з довгим гнучким хлистом, на кінці якого розташована плоска лопатка.

Погладжування

Дотики шлепалки можна порівняти з людською мовою, вона дарує ті самі відчуття.

Щойно відчутні погладжування можуть неймовірно порушити жінку. Водіть аксесуаром по спині, сідницях, грудях. Легкий лоскіт дарує ні з чим незрівнянні відчуття.

Можна змочити кінчик у воді, щоб погладжування стали максимально схожими на оральні ласки. Тільки ці дотики будуть прохолодними і заворожливими. Цілком віддатися тактильним відчуттям допоможе непроникна маска на очі.

Легкі шльопавки

Пляска вміє дарує легкі, точкові поцілунки. Для цього досить трохи відтягнути кінчик аксесуара і відпустити його на тіло партнера. Так, батіг сподобається як жінкам, так і чоловікам.

Намагайтеся не хвилювати партнера, щоб дотики були схожі на щось таємниче і легковажне. Вперше дайте тілу відчути і розібратися в них. Поступово ви станете віртуозно володіти шльопалкою.

Жалкі дотики

Солодкий біль може посилити збудження та подарувати абсолютну розкутість. Серед сексуальних бажань жінок найпоширеніше – бути відшльопаною, але не всі говорять про це. Тому чоловікові варто взяти ініціативу у свої руки та доставити партнерці незабутні відчуття.

Все дуже просто, сильні та різкі удари викликають болючі відчуття. Силу удару краще обговорити наперед із партнером. Якщо деяким вистачає почервоніння на шкірі, то іншим потрібні криваві садна. Головне, щоб процес подобався обом.