+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що таке феромони?

Багато хто з нас уже не раз чув таке незвичайне слово «феромон», але не всі знають, що воно означає. З погляду науки, феромони – це хімічні речовини, що виділяються залозами людини та деякими видами тварин. Основна функція цієї речовини – забезпечити підвищення сексуальної привабливості та статевого потягу між особами різної статі.

Існує два види феромонів : релізери та праймери .

Перший вид – це речовини, які поширюються повітрям і вловлюються органами нюху. Основною метою релізорів є контроль деяких поведінкових реакцій, наприклад, залучення партнера, підвищення сексуального лібідо у протилежної статі, стимуляція сексуального потягу тощо.

Метою другої групи феромонів є контроль різних фізіологічних процесів. Наприклад, праймери впливають в розвитку органів прокуратури та можуть вплинути цей процес як і позитивну, і у негативну боку. Ці феромони мають не таку сильну дію, але є важливою частиною функціонування організму.

Що стосується походження феромонів, то можна виділити дві основні групи – натуральні та штучні. Штучні – найчастіше застосовують у косметології виготовлення різних косметичних засобів, зокрема і парфумів з феромонами . Необхідно розглянути, які саме види феромонів використовуються в парфумерії.

НАТУРАЛЬНІ ФЕРОМОНИ

Натуральні феромони – це речовини, що виробляються людським організмом. Їхньою метою є виникнення почуття симпатії та дружньої схильності до людини. Саме такі феромони викликають відчуття легкої закоханості та привабливості до партнера.

Феромон під назвою Андростенол - це речовина, яка виробляється як жіночим, так і чоловічим організмом. Людина, яка має такий аромат, сигналізує про свою молодість і здоров'я. Представниками протилежної статі наявність цього феромону розцінюється як здатність до продовження роду та здорового потомства.

Наступний феромон - Андростенон . Хоча він і присутній в організмі і чоловіків, і жінок, він по-різному діє на оточуючих. Наприклад, у жінок Андростенон виділяється у дуже невеликих кількостях, тим самим створюючи романтичну ауру. У той же час присутність Андростенона в чоловічому організмі сигналізує про його статеву міць і навіть агресивну сексуальність. Такі чоловік розцінюються як альфа самці, і завжди користуватимуться величезною популярністю серед жінок.

Андростерон - чоловічий вид феромонів . Власники такого аромату розцінюються жінками, як справжні захисники. Чоловіки, у яких домінує цей феромон, викликають відчуття надійності, сексуальності та стабільності, але ні в якому разі не агресії. Ще однією перевагою Андростерона є його сумісність з різними ароматимуляторами, і здатність посилення ефекту інших феромонів.

Андростадієнон - також вид феромонів, властивий виключно чоловікам. Цей феромон має досить специфічну дію на жіночий організм. Він впливає на мозкову діяльність представниць прекрасної статі, і здатний значно покращити настрій, створити почуття спокою, полегшити, а іноді запобігти симптомам ПМС. Андростадієнон у чоловіків викликає почуття потягу до жінки та бажання інтимної близькості. Але в той же час необхідно бути вкрай обережним з цим видом феромону , адже в поєднанні з різними маслами або іншими стимуляторами він може змінити свої функції. У разі феромон викликає почуття секс агресії, як із впливу андростенона.

І нарешті, жіночий феромон – Копулін . Він міститься у вагінальних виділах жінки. Саме аромат цієї секреції може підвищити рівень чоловічого лібідо та потягу більш ніж на 100%. Копулін є найпотужнішим феромоном, що впливає на підсвідомість чоловіка. Жодні секс-костюми, іграшки та інші жіночі секрети не зможуть зрівнятися із силою дії цього аромату.

Синтетичні феромони.

2-ACETYLTHIOPHENE – штучний замінник натурального феромону Андростенолу. Викликає потяги та бажання до інтимної близькості з метою продовження роду. Популярна речовина, яка застосовується у багатьох парфумерних виробах.

Осмоферин – замінник жіночого феромону. Має такі ж властивості, як і Копулін. Значно підвищує рівень тестостерону у чоловіків.

Осмоферон - синтетичний феромон, який за своїми властивостями нагадує Андростенон. Найбільш популярний при виготовленні чоловічого парфуму.

Хоча на сьогоднішній день духи з феромонами набирають все більшої популярності, не треба забувати про запобіжні заходи при їх застосуванні. Надмірне використання стммулюючих речовин може призвести до небажаних наслідків. Більше того, духи з феромонами у чистому вигляді забороняються в деяких країнах, і розглядаються як знаряддя психологічного впливу.