+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Вибираємо фалоімітатор

Ринок інтимних товарів надає величезний асортимент фалоімітаторів, тому новачкам буває важко визначитися з вибором. Фалоси мають різну форму та розміри, відрізняються текстурою та додатковими пристроями.

Як вибрати розмір?

Головним моментом, який слід звернути увагу, є якість секс-іграшки. Вона обов'язково має бути від перевірених виробників та мати необхідні сертифікати.

При першій покупці люди найчастіше промахуються із розміром. Якщо аксесуар занадто малий, він не зможе задовольнити вас, а великий буде некомфортно використовувати. На кожному фалосі мають бути вказані параметри, які допоможуть вам визначитись.

Спробуйте порівняти аксесуар із пенісом чоловіка або своєю минулою секс-іграшкою. Також ви можете визначити розмір за допомогою пальців або довгастих овочів. Не забудьте використати презерватив, щоб не занести сторонніх бактерій. Експериментуйте та підберіть оптимальні параметри.

Який матеріал?

Зазвичай фалоімітатори роблять з еластомеру, силікону, кібершкіри, скла та акрилу. Розглянемо кожний матеріал окремо.

  • Еластомер . Відносно дешевий матеріал, тому покупка фалоса з еластомеру допоможе визначитися з розміром. Матеріал пористий, тому мити таку іграшку доведеться дуже ретельно. Також багато хто вважає недоліком зайву гнучкість еластомеру.
  • Кібершкіра . Найреалістичніший матеріал на ринку секс-іграшок. Він ідеально імітує твердість та гнучкість справжнього пеніса. Зворотною стороною є складний догляд. Фалос із кібершкіри потрібно ретельно вимити, висушити, обробити пудрою для кібершкіри та зберігати окремо від інших речей.
  • Силікон . Є найпопулярнішим матеріалом. Силікон досить гнучкий, швидко приймає температуру тіла та має демократичну ціну. Фалос легко миється, дезінфікується і, при правильному догляді, довго служить.
  • Скло та акрил . Відмінно підійде тим, хто любить тверді фалоси. Іграшка максимально відчувається всередині, тому рекомендуємо придбати менший розмір. Скло та акрил легко мити, ці матеріали міцні та надійні.

Яка форма?

Різноманітні форми призначені для різних стимуляцій. Ось основні види фалоімітаторів .

  • Гладкі. Такі фалоси підходять для швидкого проникнення, тому що не мають рельєфної поверхні. Якщо ви плануєте ніжні анальні ласки, гладкий фалоімітатор підійде ідеально.
  • Вигнуті . Завдяки формі ці фалоімітатори стимулюють точку G та простату. Вигнутий стовбур слід вигину тіла і зачіпає додаткові ерогенні зони, а отже, приносить ще більше насолоди.
  • Анальні . Їх можна використовувати для анального та вагінального сексу. Відмінною особливістю є додаткова ручка або обмежувач основи. Це дозволяє іграшці не «втягнутися» у пряму кишку. Використовувати фалос потрібно для одного виду сексу, це допоможе уникнути непотрібних бактерій. Ще краще надягати на фалос презерватив.
  • Подвійні . Раніше такий фалос був довгим і мав голівки на кожному кінці. Наразі з'явилися дуже гнучкі іграшки, які можна використовувати для подвійного проникнення.
  • Вібруючі . Зверніть увагу на розташування віброелемента, що допоможе визначити інтенсивність вібрації. Якщо моторчик розташований в основі, то вібрація буде середньою, якщо в стовбурі інтенсивною.

Фалоімітатор - особиста річ, тому не соромтеся здійснити покупку. Виберіть те, що вам подобається і насолоджуйтесь.