+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Популярні іграшки для лесбійських пар

Дівчата за вдачею дуже винахідливі, тому завжди готові до експериментів у ліжку. У пошуках додаткових насолод вони часто відвідують магазини з інтимними іграшками. На що зазвичай падає їхній вибір?

Страпони

Дівчата віддають перевагу страпонам з кріпленнями у вигляді ремінців. Як правило, це фалоси з кібершкіри, силікону чи гелю.

Новачки вибирають класичні моделі з фалоімітаторами або вібраторами. Більш просунуті дівчата наважуються на страпони з різними кріпленнями (на руку, на ногу), щоб спробувати унікальні пози для сексу.

Страпони з кріпленням на підборіддя призначені для сміливих жінок. Таку модель використовують під час орального сексу додаткового проникнення. Також популярністю користуються страпони з вагінальними та анальними фалосами.

Двосторонні фалоімітатори

Чудова іграшка для сексуальних ігор. Такі фалоси дуже гнучкі, з ними можна скуштувати безліч позицій. Плюсом є водонепроникність. Тому для спільного душу чи ванни двосторонній фалоімітатор підходить ідеально.

Анальні стимулятори

Анальна зона дуже чутлива, тому використовуються різні види стимуляторів:

  • Класичні пробки . Основний матеріал - ПВХ і силікон, також існують моделі зі скла та металу. Це дозволяє не тільки отримати задоволення, а й звузити піхву при вагінальному сексі.
  • Вібруючі пробки . Відмінний спосіб розслабити м'язи та швидше звикнути до анальної стимуляції.
  • Надувні корки. Щоб не використовувати кілька іграшок різних розмірів, лесбіянки легко змінюють розмір анальної пробки за допомогою груші.

Стимулятори для грудей

Це можуть бути затискачі з вібрацією, вакуумні помпи або різні присоски, але мета іграшок одна – посилити чутливість грудей. До того ж дівчина отримує додаткове збудження.

Іграшки для БДСМ ігор

Саме дівчата є затятими шанувальниками даного мистецтва. Для домінування та підпорядкування вони вважають за краще використовувати такі іграшки:

  • Наручники . Класичні, шкіряні, шиповані, хутряні - на будь-який смак та колір.
  • Метелочки . Ніжні попередні ласки з дражливим лоскотом неймовірно збуджують.
  • Шлепалки та батоги . Майстри БДСМ здатні подарувати задоволення через біль.

У принципі, набір БДСМ стандартний для будь-яких пар, з одним застереженням — буде потрібно в 2 рази більше стимулюючих іграшок.