+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Вибираємо інтимне мастило-лубрикант

Лубриканти здатні зробити статевий акт не лише більш комфортним, а й цікавим. Розглянемо основні види інтимних мастил та їх призначення.

Види лубрикантів

Лубриканти мають різну основу та густоту, яка підходить під певні види сексу:

  • гелеві – більшість таких мастил виготовляється на водній основі, яка сумісна з презервативами та секс-іграшками. Вони не залишають слідів і легко змиваються водою;
  • кремові - м'які лубриканти, які викликають дуже приємні відчуття. Але їх не можна використовувати з презервативами, оскільки кремові лубриканти руйнують поверхню латексу;
  • силіконові – мастила з тривалим та плавним ефектом ковзання. Вони не вбираються, тому одного нанесення вистачає для повноцінного статевого акту. Силіконові лубриканти гіпоалергенні.

Існують лубриканти з певними ефектами – розігрівають, охолоджуючі, ароматизовані, антибактеріальні, що підтримують ерекцію, звужують піхву та багато інших.

Анальні мастила мають досить щільну консистенцію, забезпечують знеболюючий та розслаблюючий ефект. До їхнього складу входять натуральні природні інгредієнти.

Як користуватись лубрикантом?

До або під час статевого акту рівномірно нанесіть невелику кількість мастила на статеві органи. Після сексу змийте залишки засобу водою за допомогою мила або гелю для душу.

Використовуйте лубрикант тільки для того виду сексу, для якого він призначений.