+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Смазки для анального сексу

Майже кожен чоловік любить анальний секс. Але, як відомо, не всім жінкам це подобається і не всі здатні зазнати оргазму від такого виду сексу. Але є безліч способів, щоб перетворити анальну близькість на задоволення обох партнерів. Основним чинником у цьому процесі буде забезпечення легкого та безболісного проникнення. У цій справі найкраще впораються спеціалізовані лубрикантів для анального сексу.

При занятті анальним сексом використання лубриканта не тільки чиєсь забаганка – це необхідність, без якої мало що може вийти. Можна використовувати різні інші лубриканти, але тільки спеціалізовані лубрикантіва для анального сексу забезпечать найкраще проникнення та розслаблення м'язів.

До складу лубрикантів для анального сексу входять речовини та компоненти, які надають лубрикантіву властиві їй якості.

Змащувальний ефект. Досягається у вигляді те, що основою практично всіх лубрикантів для анального сексу є силікон. лубрикантіва на основі силікону густіші, а отже довше збережуться змащувальний ефект і не вимагають повторного нанесення. А саме це потрібно там, де виділення природного лубрикантіва у жінки повністю відсутнє.

Розслаблюючий ефект. Це необхідно для максимального розслаблення м'язів сфінктера з метою максимально комфортного та безболісного проникнення. Досягається за допомогою таких компонентів, як масло жожоба.

Знеболюючий ефект. Використання у складі лубрикантів для анального сексу ментолу та інших різних анестетиків, допомагає позбавити вашу партнерку від больового синдрому, що дасть їй можливість сильніше розслабитися та отримати від процесу максимум задоволення.

Регенеруючий ефект. Завдяки додаванню до складу лубрикантів антисептичних речовин, лубрикант набуває загоюючих властивостей. При виникненні під час анального сексу мікротріщин лубрикант допоможе уникнути попадання в них інфекції.

Виділяються три основні категорії анальних лубрикантів : гелі, спреї, крему.

Гелі виготовляються як на водяній, так і на силіконовій основі. Використання гелів на основі силікону більш поширене, так як вони довше зберігають ковзний ефект і менш схильні до висихання.

Спреї виготовляються на водяній основі. Основною їх функцією є зниження больового рівня та чутливості анального отвору. Не мають яскраво вираженого змащувального ефекту. Рекомендується використовувати тільки разом із кремами та гелями.

Креми мають швидкий ефект, що вбирається, що дозволяє максимально розслабити м'язи ануса. Крім того, вони мають відмінний змащувальний ефект, що дозволяє забезпечити ніжне та комфортне проникнення. 

Інструкція із застосування.

Наносити лубрикант необхідно за кілька хвилин до запланованого статевого акту на зону ануса. Якщо анальний лубрикант має анестетичну властивість, необхідно використовувати презерватив для досягнення оргазму у чоловіка.

У кожного в колекції секс іграшок повинен бути лубрикант для анального сексу . При правильному підході та ретельній підготовці анальний секс не тільки стане приємним для чоловіка, але й принесе масу нових відчуттів дівчині.