+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Вагіноімітатор

Іграшки для чоловіків виглядають стандартно, переважно це копії жіночого тіла або його частини: вагіна, сідниці, рот. Справді, складно вигадати щось нове, тому класична модель мастурбатора практично не змінюється.

Матеріал для імітації піхви

Небагато чоловіків наважуються на експеримент із цим видом мастурбатора. Дуже дарма! Ті, хто відчув всю палітру відчуттів від секс-іграшки, рідко повертаються до мастурбації рукою. І на це є причини.

По-перше, це матеріал. Вагіноімітатори роблять із кібершкіри, яка є найкращим матеріалом, що імітує справжню шкіру. Кібершкіра швидко приймає температуру тіла, тому чоловік відчуває відчуття, як від сексу з жінкою. Для ідеального ковзання варто скористатися лубрикантом. При "виході" з вагіноімітатора створюється вакуум, який імітує оральний секс. Тож можна випробувати два види відчуттів з однією іграшкою.

Як використовувати

Аксесуар великий і досить важкий, тому допомагаючи чоловікові отримувати задоволення, партнерка може швидко втомитися. Також не переборщіть з лубрикантом, інакше надлишки вийдуть назовні, і руки стануть слизькими. У такому разі допоможе серветка, яку слід обернути довкола корпусу. Пам'ятайте, що кібершкіра сумісна з лубрикантами лише на водній основі.

Догляд

Для того щоб ретельно промити вагіноімітатор , його слід витягнути з корпусу і промити звичайною водою. Потім візьміть йоржик з невеликою кількістю косметичного мила та очистіть внутрішній тунель. Після того, як вагина висохне, її потрібно обробити присипкою або спеціальною пудрою для кібершкіри. Також для чищення можна використовувати антисептик та спеціальні засоби для догляду за секс-іграшками.

Догляд видається стомливим, але ці рекомендації допоможуть значно продовжити термін служби секс-іграшки.