+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як вибрати ляльку для сексу?

Деякі чоловіки настільки звикають до секс-ляльки, що сприймають її як повноцінну партнерку. Ще б! Вона завжди з чудовою фігурою, уважно вас слухає та не перебиває. А головне вона готова до сексу завжди і в будь-якому місці. Секс-лялька справді створює відчуття справжніх стосунків.

Існує два види ляльок – надувна та реалістична. Лялька простої модифікації має отвір або фалоімітатор (адже є іграшки для жінок). Отвір не завжди виглядає як вагін, а фалос може бути замінений вібратором - все залежить від якості іграшки. Чим вище ціна, тим більше «фішок» Наприклад, це може бути оральний або анальний отвір. Окремо варто звернути увагу на ляльок із силікону та кібершкіри. Це найдорожчий вид іграшок, вони виглядають неймовірно реалістично і дарують відчуття, ідентичні до сексу з жінкою. Щоб не помилитися у виборі, слід зважати на деякі моменти.

Купуйте те, що вам справді потрібно

Якщо ви самотній чоловік, який має проблеми у стосунках з жінками, зверніть увагу на більш дорогі моделі. Такі ляльки мають справжнє волосся, рухливі кінцівки, їх тіло виконано з кібершкіри.

Якщо у вас немає сексуального досвіду з ляльками, то зупиніть вибір на класичній надувній партнерці. Така модель має низьку ціну, але це не заважає експериментувати та виконувати основні дії.

Установіть бюджет

Подумайте, скільки грошей ви готові заплатити за іграшку, особливо якщо це перша подібна покупка. Від цього рішення залежить власне сексуальне задоволення. Дешеві ляльки мало нагадують реальну жінку, а грубо оформлена вагіна може спричинити відсутність ерекції. Якщо ви хочете справжній секс, краще вибрати реалістичну ляльку. Однак не всі чоловіки залишаються задоволеними такою покупкою. Визначте, що для вас важливіше вартість або якість.

Сходіть у секс-шоп

Якщо ви плануєте покупку в інтернет-магазині, то обов'язково сходіть у місцевий секс-шоп. Подивіться товар, доторкніться до рук різний матеріал, це допоможе зробити правильний вибір. До того ж, ви зможете отримати консультацію від продавця.

Не варто відчувати збентеження при покупці секс-ляльки. Такі іграшки створені не тільки для неповноцінних людей, такі іграшки дозволяють вирішити свої емоційні проблеми або просто розважитись і спробувати щось нове.