+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Поговорим про Секс ляльки

Еротичні ляльки

створені для того, щоб замінити собою сексуального партнера під час тимчасової або постійної його відсутності. Вони створені типу повноцінного людського тіла від 150 см зростання і вище із зображенням статевих органів та анальної зони для подолання деяких комплексів у ліжку або для виходу накопиченої сексуальної енергії.
Матеріал, з якого виготовляють ляльки, – це латекс або полімер. Відмінність у тому, що ляльки з латексу можуть бути безшовними, і це дуже зручно у використанні. Також існують моделі, виконані з реалістичного кіберсилікону, що говорить про наближеність до живого людського тіла, і відповідно їх ціна вища за якість.
Найпопулярнішими ляльками є ті, які мають 3 отвори: вагінальний, анальний і ротовий (оральний). Хоча у деяких ротовий отвір (для орального сексу) відсутній.
У надутому вигляді лялька може перебувати у різних позиціях (лежачому, сидячому, зі зігнутими руками чи ногами) залежно від моделі.
Секс лялькиможуть бути укомплектовані разом з вібромасажером або декількома для додаткової стимуляції статевих органів під час використання. Вони можуть бути різної форми і вставлятися в будь-який отвір та включатися за допомогою вбудованого або виносного пульта керування.

Перед використанням еротичної ляльки, пам'ятайте деякі поради:

  • Накачайте її повітрям до пружного стану. Спростити цю роботу може спеціальний насос, який також можна купити у нашому секс-шопі .
  • Не накачуйте ляльку до краю, оскільки в процесі використання це може призвести до розриву матеріалу, з якого вона зроблена.
  • Для будь-якої моделі ляльки існує межа ваги, яка має бути вказана на упаковці. Обов'язково прочитайте це.
  • Щоб не пошкодити свою подружку, пошукайте на упаковці пози, в яких вона функціонує. Чи не випробовуйте на ній інші пози.
  • Виріб після використання або передачі іншим людям обов'язково потрібно обробити антисептиком (наприклад, мірамістином або спеціальним мастилом ), також потрібно промити свою еротичну ляльку теплою водою з милом.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Прізвище та Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.