+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що таке вагінальні кульки?

Вагінальні кульки – це поширена секс-іграшка, призначена для того, щоб повернути колишню пружність та привести до тонусу м'язи піхви. Вони складаються, як правило, із двох або трьох послідовно з'єднаних між собою кульок однакового розміру. Засобом з'єднання можуть бути нитка або ланцюжок. Історії відомо, що такий вид кульок використовувався ще у Стародавньому Сході. Саме тоді жінки вперше навчилися використовувати різноманітні саморобні іграшки з метою зміцнення м'язів піхви, тим самим доставляючи нові, неперевершені відчуття своїм другим половинкам. Також це допомагало їм відновити колишню гнучкість інтимної зони після пологів.

Багато лікарів сходяться на думці, що вагінальні кульки можуть завдяки простим вправам максимально позитивно вплинути на м'язи жіночих статевих органів. Ці іграшки не здатні власними силами доставити сексуальне задоволення жінці, проте, якщо застосовувати їх як додатковий елемент під час сексуальних ігор у ліжку, результат може перевершити всі очікування. Для досягнення максимального ефекту при використанні вагінальних кульок, як засобу підвищення задоволення під час сексу, рекомендується застосовувати зволожуючі лубриканти та масажні олії. Це допоможе уникнути неприємних відчуттів при введенні кульок усередину.

ВИДИ ВАГІНАЛЬНИХ кульок

Спеціалізовані магазини дають нам величезний вибір еротичної продукції. Вагінальні кульки також поділяються на кілька категрій, серед яких можна виділити такі:

- кульки зі зміщеним центром тяжіння;

- іграшки з обтяженням;

- спеціальні вагінальні яйця;

- Кульки з вбудованим вібратором – завдяки винесеному незалежному пульту управління, є можливість контролювати інтенсивність вібрації відповідно до своїх уподобань.

Класифікація вагінальних кульок

Величезний вибір вагінальних кульок на сучасному ринку секс-товарів дозволяє не обмежувати себе одним виробом. Там надані кульки як круглої форми , так і довгасті, а також у формі яйця. Діаметр кульок теж можна підібрати виходячи із власних відчуттів. Мінімальний діаметр складає всього 2 см, великі кульки починаються від 3 см та більше. Матеріал , з якого виготовляють знамениту секс-іграшку, буває найрізноманітніший: латекс, кібершкіра, сталь, пластик, медичний силікон і таке інше. Перед покупкою кульок з того чи іншого матеріалу переконайтеся у відсутності у себе алергії на той чи інший компонент. Текстура кульок буває ребристою, гладкою, бархатистою. Все це зроблено винятково з метою отримання задоволення під час використання.

Ефект від використання вагінальних кульок

Вагінальні кульки принесуть у ваше сексуальне життя безліч задоволення та сексуального збудження. Сімейні пари, що використовують у своїх сексуальних іграх, такі кульки живуть більш пристрасним і насиченим життям. Крім того, вони допоможуть повернути колишню форму та пружність м'язам піхви, особливо це актуально в період після пологів. Ви зможете приносити ще більше задоволення своєму чоловікові, доводячи його щоразу до піку сексуальної насолоди. Крім того, ви самі зможете більш яскраво і виражено відчувати член свого партнера завдяки звуженню стінок та зміцненню м'язів піхви.

КІЛЬКА РАД З ВИБОРУ

Вибирати вагінальні кульки необхідно виключно виходячи зі своїх власних уподобань та відчуттів. Також не варто забувати те, що чим кулька важча і більше, тим важче вам виконувати вправи. Виконання вправ варто починати з кулькою невеликого розміру та без додаткових обтяжувачів. А як тільки у вас з'являться відповідні навички, тоді ви зможете експериментувати і з розмірами, і з вагою, і з вібрацією.