+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як правильно використовувати вагінальні кульки

Що таке вагінальні кульки і для чого насправді корисні круглі кульки яскравих кольорів? Ми пояснюємо вам це! Love balls – чудовий спосіб тренувати жіноче тазове дно. Вони можуть допомогти запобігти слабкості тазового дна, а також протидіяти і так слабкому тазовому дну.

ЩО ВЗАГАЛІ ТАКЕ ТАЗОВЕ ДНО?

Тазове дно є тонким шаром м'язів і сполучної тканини, який утримує тіло закритим вниз. Наприклад, завданням тазового дна є утримання випорожнення та сечі в організмі, наприклад, коли ми піднімаємо щось важке, особливо сильно напружуємося або просто несподівано чхаємо. Тут ви можете бачити, що слабкість тазового дна є частою причиною слабкості сечового міхура. З віком м'язи тазового дна нерідко слабшають. Наприклад, зміна гормонального балансу під час менопаузи є відповідальною за руйнування м'язів. Але навіть після вагітності чи, точніше, після пологів мускулатура слабшає і її доводиться поступово знову нарощувати та зміцнювати.

КОМУ ПІДХОДИТЬ ТРЕНУВАННЯ ТАЗОВОГО ДНА?

Звичайно, тренувати м'язи тазового дна слід не лише з віком або після народження дитини, а й молодим жінкам слід про це замислитись. І у нас для вас гарні новини: тренування тазового дна дуже просто та легко інтегрувати у повсякденне життя. Чудовою підмогою у цьому є так звані вагінальні  кульки. . Багатьом знайомі класичні моделі: шнур із двома кульками, усередині яких знаходяться металеві кульки. Вагінальні кулі бувають різних кольорів, форм, матеріалів, розмірів та ваги. У перші кілька тижнів тренувань найкраще починати з легших та трохи більших м'ячів; їх легше тримати. Чим підтягнутіше ваше тазове дно, тим важчими можуть бути яйця.

ЯК ТРЕНУВАТИ ТАЗОВЕ ДНО?

Вагінальні кульки або любовні кульки вводяться в піхву з невеликою кількістю мастила. Шнур служить ременем, тому його легко зняти після тренування. Подібно до тампону, вагінальні кульки ледь помітні. Якщо ви рухаєте себе і своє тіло, вагінальні кульки вібрують, ці вібрації стимулюють і тренують м'язи тазового дна. Почніть із кількох хвилин на день і поступово збільшуйте час. М'ячі можна легко носити у повсякденному житті доти, доки вам буде комфортно. Але врахуйте, що, як і при будь-якому тренуванні, тут можуть виникнути болі в м'язах. Це може стати незручним.

#ВАЖЛИВО

Після носіння м'ячі завжди слід очищати теплою водою або засобом для чищення іграшок.
До речі: сильне тазове дно помітне під час сексу. Цілеспрямоване використання м'язів тазового дна, наприклад, шляхом їхньої напруги, посилює сексуальне збудження та збільшує ймовірність оргазму. Так що дівчата, тренуйтесь!