+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Все про техніку Кегеля

Багато хто чув про вправи Кегеля, які зміцнюють інтимні м'язи. Незважаючи на легкість, що здається, виконати їх непросто.

Де є м'язи тазового дна?

Щоб дізнатися, де розташовані потрібні м'язи, необхідно ретельно вимити руки, лягти та вставити палець у піхву. Уявіть, що ви затримуєте сечовипускання, відчуєте пальцем, як піднімається тазове дно.

Якщо ви все ще не впевнені, візьміть дзеркало і розташуйте його навпроти промежини. Стисніть вагінальні м'язи, потім розслабтеся. Якщо промежину скоротилася, ви використовуєте правильну групу м'язів.

Як робити вправи Кегеля?

Для початку спорожніть сечовий міхур. Це допоможе позбутися дискомфорту і досягти більшої ефективності. Прийміть зручну позицію - ляжте на спину, витягніть руки, зігніть ноги в колінах і злегка розсуньте їх. Розслабтеся і зосередьтеся на диханні, намагайтеся не напружувати живіт та сідниці під час вправ.

Необхідно робити по 3 підходи вправ на день. Один підхід містить 10 стисків м'язів. Якщо ви тільки почали займатися, утримуйте кожне стиск 2-3 секунди. Поступово збільшуйте час до 10 секунд. Більш часті та тривалі вправи вам не потрібні.

Вагінальні кульки

Вагінальні кульки значно покращують результат та дарують додаткове задоволення.

Перед використанням аксесуар необхідно змастити лубрикантом, потім помістити у піхву петелькою назовні. Тягніть за петельку і одночасно напружуйте м'язи.

Початківцям краще вибрати кульки великого розміру зі зміщеним центром важкості. Поступово переходьте до менших розмірів з обтяжувачами. Якщо ви хочете приємних відчуттів, то кульки з вібрацією допоможуть вам у цьому.

Постійні заняття дадуть результат через 4-6 тижнів. Оргазм буде наступати набагато швидше, піхва звузиться, а ваш чоловік буде в захваті.