+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Анальний оргазм із секс-іграшками

Тема анального сексу залишається делікатною навіть із погляду професіоналів. За їхніми твердженнями анальний оргазм набагато сильніший за вагінальний і кліторальний.

Але більшість дівчат перший досвід залишає неприємні спогади. Це тому, що партнери безвідповідально підходять до процесу.

Подготовка к анальному сексу

Насамперед необхідно зробити клізму, можете повідомити про це партнера, щоб він почував себе спокійніше. Не забудьте підготувати анальний лубрикант. Його можна придбати в аптеці чи секс-шопі.

Підготуйте анус . Тут є кілька варіантів - мастило, пальці або язик. Можете почати одразу з секс-іграшки. Щоб продовжити термін служби інтимних аксесуарів, надягайте на них презерватив. У фіналі у будь-якому випадку іграшку потрібно промити теплою водою з милом чи антисептиком.

Для прелюдії підійде анальний затор або розширювач, які допоможуть розслабити стінки ануса. Ви можете вибрати іграшки з вібрацією, які збільшать задоволення. Не зупиняйтесь на одному варіанті, змінюйте та чергуйте аксесуари.

Як правильно дражнити анус?

Для початку потрібно порушити жінку. Почніть з лагідних слів та поцілунків, потім переходьте до ерогенних зон. Спробуйте зайнятися традиційним сексом, одночасно стимулюючи партнерку.

Рясно зволожте анус, щоб уникнути хворобливих відчуттів. Повільно і ніжно відкрийте його, вводячи мізинець або секс-іграшку . Масируйте вхід круговими рухами, адже за твердженням фахівців, там розташована більшість нервових закінчень.

Основна частина

Коли партнерка досить збуджена, переходьте до фалоімітаторів . Прислухайтеся до переваг дівчини, можливо вона захоче відразу подвійне проникнення. Не забувайте про рясне зволоження лубрикантом .

У принципі основна частина анального сексу не відрізняється від вагінального. Працюйте іграшками, страпонами , стимулюйте зони руками та ротом.

У момент оргазму зупиніться на секунду, а потім продовжіть рухи. Це допоможе дівчині відчути другий оргазм. Якщо партнерка втомилася, витягніть секс-іграшку, залишивши кінчик біля входу, і продовжуйте її дражнити.

Відпочинок після анального сексу

Після першого разу не варто надто захоплюватися. Наступного дня у дівчини з'являться біль у задньому проході. Але поступово навколо ануса з'явиться ущільнене колечко, яке допоможе займатися сексом у будь-який час.