+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Які анальні іграшки підійдуть початківцям?

Коли класичний секс стає звичним і не приносить задоволення - саме час спробувати щось новеньке. Якщо вибір припав на анальний секс, то у людей, які ніколи не займалися ним, можуть виникнути питання.

Головним правилом анального сексу є відсутність поспіху та швидких рухів. Ви повинні бути повністю розслаблені, щоб не відчувати дискомфорту. Спробуйте почати з масажу сідниць, поступово переходячи до анального отвору. Нанесіть лубрикант на мізинець і повільно увійдіть у партнера. Якщо він відчує біль, варто зупинитися. Це підкаже, яку глибину слід вводити анальну іграшку.

Так як у прямій кишці немає природного мастила, ви повинні завжди використовувати лубрикант . Існують засоби спеціально для анального сексу, вони мають густішу консистенцію. Також ви можете придбати знеболюючий лубрикант, який чудово підійде для першого разу.

Анальні намисто з кульками , розташованими за телескопічним принципом, чудово підійдуть новачкам. Вони добре стимулюють анус, не розтягуючи його дуже сильно. Перед використанням обов'язково досліджуйте намисто на предмет заводського шлюбу. Якщо на них є гострі зазубрини – спиляйте їх пилкою.

Намисто потрібно ретельно зволожити лубрикантом і повільно ввести в пряму кишку. Кільце в основі іграшки буде безпечним обмежувачем. Залишіть намисто всередині та приступайте до класичного сексу. Коли ваш партнер буде на вершині задоволення, обережно витягніть аксесуар назовні. Можете поекспериментувати з моментом витягування, наприклад до або під час оргазму.

Анальні пробки мають таку назву, тому що призначені для того, щоб залишатися в тілі. Вони мають вузький кінчик, який дозволяє їм легко ковзнути усередину. Для першого досвіду використовуйте класичну пробку невеликого розміру. Потім можете спробувати моделі з вібрацією, на присосках, що розширюються та інші.

Анальну пробку також необхідно зволожити густим лубрикант. Коли іграшка входитиме, намагайтеся повністю розслабитися. Іноді пробка вискакує назад, тому доведеться попрактикуватися.

Після сексу іграшки потрібно ретельно промити теплою водою з косметичним милом, висушити та зберігати окремо один від одного.