+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Основні правила використання анальної пробки

Анальна пробка – класичний аксесуар для стимуляції нервових закінчень у задньому проході. Цей пристрій ідеально підходить для першого досвіду. Однак їм також потрібно вміти користуватися.

Деякі рекомендації дозволять отримати максимальне задоволення та зробити процес абсолютно безпечним.

Мастило

Анус не може виділяти природне мастило, тому що він призначений для інших фізіологічних потреб. Тому якщо ви вирішили насолодитися анальною стимуляцією, слід придбати лубрикант. Рясно змастивши іграшку, ви зможете безболісно вводити та виводити пробку з анального отвору. Якщо не використовувати мастило, то подібна стимуляція може обернутися неприємними відчуттями та травмами.

Обережність

У такій делікатній справі не слід поспішати. Здійснюйте плавні та розмірені рухи, не намагайтеся прискорюватися. Спочатку введіть пробку на кілька сантиметрів і дозвольте їй самостійно вийти. Повторіть дії кілька разів, збільшуючи глибину занурення. Це дозволить тілу звикнути до стороннього предмета.

Способи застосування

Усі анальні пробки можна використовувати далеко поза спальні. Щоб продовжити насолоду, пробку можна не витягувати. По-перше, він непомітний під одягом, по-друге, він застосовується для розробки анального отвору перед сексом. Чим довше ви ходите з аксесуаром, тим простіше пройде перший анальний досвід зі статевим членом.

Поза

Ви можете надати перевагу будь-якій позі, але існують три стандартні позиції, які дуже зручні при анальній стимуляції.

    • Рачки.
    • Місіонерська поза з подушечкою під спиною.
    • На вприсядки.

Догляд

Якщо ви не впевнені в чистоті матеріалу, то надягніть на пробку звичайний презерватив. А взагалі, аксесуар потрібно чистити після кожного використання. Для цього придбайте антисептик або спеціальний засіб для чищення секс-іграшок.