+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як вибрати страпон?

Страпон - це універсальна секс-іграшка, здатна значно полегшити статеве життя. Його можуть використовувати як жінки, і чоловіки.

При покупці страпон слід враховувати кілька аспектів, які зроблять аксесуар ефективним для конкретної пари. Розглянемо деякі з них.

Розмір

Цей фактор насамперед впливає на безпеку та комфорт при використанні.

  • Чоловік + жінка: якщо пара готова до зміни ролей, вибір слід зупинити на невеликих розмірах, особливо якщо для чоловіка це перший досвід анального сексу.
  • Дівчина + дівчина: страпон середнього розміру стане чудовим варіантом.
  • Чоловік із проблемною ерекцією: у такому разі підійде страпон середнього розміру або того, який чоловік має у стані готовності. Так жінці не доведеться звикати до нового розміру.

Якщо ви все одно боїтеся помилитися з вибором, варто придбати страпон зі змінними фалосами. Наприклад, до трусиків-кріплень підходять практично будь-які насадки.

Тип кріплення

Різноманітні кріплення до тіла допомагають парам підібрати оптимальний варіант. Існує 4 види кріплень:

  1. Ремені зазвичай регулюються за розміром і не обмежують рухів. Їх можна закріпити на будь-яку частину тіла, незалежно від постаті людини.
  2. Трусики вважаються класичним варіантом, але вони обмежені у розмірах. Практично всі моделі мають знімні фалоімітатори.
  3. Кріплення на член дозволяє спробувати подвійне проникнення. Зазвичай це еластичні утримувачі, які підходять для будь-якого розміру пеніса.
  4. Жіночий страпон має відросток для вагіни. Там він утримується за допомогою м'язів піхви. Це дозволяє насолодитися сексом обом партнерам.

Форма и вид

Для любителів реалістичних відчуттів підійдуть страпони-реалістики. Вони робляться з кібершкіри і мало відрізняються від статевого члена.

Існує велика кількість фалосів із менш реалістичних матеріалів. Вони мають вигнуті форми, текстуровані поверхні та різні кольори. Зазвичай їм віддають перевагу традиційні пари, тому що подібний фалос не схожий на справжній статевий член.

Виробники намагаються врахувати всі побажання, додають віброелементи, створюють досконаліші моделі. Тому кожен охочий зможе знайти іграшку за своїми уподобаннями.