+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Які бувають страпони?

Страпон – це секс-іграшка, що дозволяє жінкам відчути себе в домінуючих ролях. Вона є фалоімітатором або будь-яким вібратором, який за допомогою спеціального утримуючого механізму кріпиться до тіла. Вона повністю дозволить замінити чоловічий пеніс, якщо це раптом знадобиться. Величезну популярність така іграшка набула серед лесбійських пар. Але також їй все частіше і частіше користуються звичайні пари, щоб внести трохи різноманітності в сімейне життя, що набридло, використовуючи іграшку як підпорядкування дівчині представника сильної статі. А ще за допомогою страпона жінка може випробувати на собі всі принади та емоції від подвійного проникнення.

Страпони можуть бути як жіночі, так і чоловічі. Відмінність таких страпонів полягає в тому, що жіночі моделі передбачають у своїй комплектації можливість розміщення додаткових аксесуарів для стимуляції кліторальної та вагінальної зони. Подвійні страпони, крім основного відростка, мають фалоімітатор, спрямований усередину утримуючого пояса. Такий страпон дозволяє домінуючій дівчині відчувати задоволення від проникнення нарівні з її партнером. Чоловічі страпони мають трохи іншу конструкцію. Вони можуть виконувати роль додаткового відростка задля забезпечення жінці одночасно і анального, а вагінального проникнення. Існують страпони для чоловіка, що мають у фалоімітаторі порожнистий отвір для чоловічого статевого органу. Вони допомагають вирішити проблему зі слабкою ерекцією та передчасним сім'явипорскуванням.

На сучасному ринку секс-товарів можна виділити три основні види страпонів:

- Цілісні страпони. Класичний представник страпонів, який має у собі все необхідне задоволення сексуального партнера. Фалоімітатор у таких моделях кріпиться за допомогою спеціального механізму на трусики. У таких страпонах немає можливості заміни складових, оскільки всі вони виконані у вигляді цільної конструкції. Така іграшка призначена для використання жінками для домінування над своїм статевим партнером. Це може бути як інша дівчина, так і чоловік. Через те, що з такою іграшкою немає можливості замінити фалоімітатор, вона не має особливої ​​популярності. Але вона буде чудовим бюджетним варіантом для тих, хто вирішив спробувати такого виду сексуальну розвагу.

- Роздільні страпони. Їхня основна відмінність від цілісних страпонів полягає в тому, що ви зможете поміняти насадку в будь-який час, залежно від настрою та бажання. Якщо ви хочете використати його для задоволення дівчини, тоді необхідно взяти фалоімітатор, який підійде саме їй. А якщо ви вирішили взяти владу в ліжку над своїм коханцем, тоді ви зможете підібрати таку анальну іграшку, яка принесе йому максимум насолоди. Найкраще для такої мети підійде спеціальний стимулятор для масажу простати. Від таких експериментів ваш чоловік залишиться в повному захваті і захоче всіма силами та засобами віддячити вам.

У окремих страпонів є кілька видів кріплення фалоімітатора. Це можуть бути спеціальні цілісні трусики, а можуть бути ремені, що утримують. Вибір варто зупиняти лише на тій моделі, з якою вам зручно працюватиме. Страпони з ременями, що утримують, оголюють жіночі статеві органи, дозволяючи чоловікові в будь-який момент відірватися від основного заняття і доставити своїй жінці сексуальне задоволення.

- Безременні страпони. Це досить нова іграшка, яка нещодавно з'явилася на просторах секс-магазинів і вже завоювала довіру та любов багатьох дівчат. Такі страпони є фалоімітатором або дилдо, у якого один кінець вставляється в піхву домінуючої жінки, а другим кінцем вона приносить сексуальне задоволення своїй партнерці. Утримування іграшки здійснюється виключно вагінальними м'язами.

Матеріал, що використовується для виготовлення страпонів може бути різний. Найчастіше це медичний силікон, пластик та латекс. Але також зустрічаються скляні, шкіряні, гумові та навіть вінілові страпони.