+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як використовувати вакуумну помпу?

Вакуумна помпа – незамінна річ у колекції чоловічих секс-іграшок. Вона допомагає посилити ерекцію, з нею можна мастурбувати. Як користуватися помпою?

Як працює вакуумна помпа?

Помпа є насосом, який викачує повітря, тим самим створюючи вакуум. Вона складається з герметичного циліндра, на який одягається еластична манжета. Зверху розташований шланг та груша, обладнана кнопкою скидання тиску.

Перед використанням манжету необхідно змастити лубрикантом . Потім потрібно помістити в циліндр статевий член і щільно притиснути прилад до паху. Почніть стискати грушу. За рахунок зниження тиску підвищиться приплив крові до пеніса, він почне збільшуватися в розмірах, доки не прийде в стан ерекції. Тепер можна скинути тиск та переходити до сексу. Для закріплення результату на пеніс одягається ерекційне кільце.

Запам'ятайте деякі правила:

  • використовуйте лубрикант;
  • стискайте грушу поступово, а чи не різко;
  • не тримайте вакуум довше 20 хвилин.

Навіщо потрібна вакуумна помпа?

Помпа допомагає налагодити ерекцію, але це далеко не єдиний плюс. Навіщо вона корисна?

Вакуумна помпа легко збільшує розмір статевого члена. Причому вона справді збільшує, на відміну від чарівних мазей та пігулок. Також помпа забезпечує сильну ерекцію. Пеніс стає не тільки твердим, а й дуже чутливим.

Якщо ви шанувальник орального сексу, то використання помпи для мастурбації вам дуже сподобається. Вакуумний ефект нагадує мінет.

Застосування помпи раз на тиждень допоможе чоловікам старше 30 років уникнути проблем з ерекцією.

До речі, спробуйте прилад на інших ерогенних частинах тіла, наприклад, на грудях чи кліторі. Чутливість цих органів зросте у кілька разів.

Як підібрати вакуумну помпу?

Ринок секс-іграшок пропонує вакуумні помпи на будь-який смак та колір. Так що навіть найприскіпливіший клієнт легко вибере потрібну модель.

Якщо вам потрібна помпа без примочок, то радимо вибрати бюджетну модель з ручною грушею або автоматичним відкачуванням повітря.

Більш дорогі моделі мають цифровий дисплей та метричну розмітку на циліндрі. До речі, їх можна використовувати без допомоги рук.

Багатофункціональні помпи обладнані віброелементами, виносними пультами та реалістичними насадками різних форм. Отже, ви зможете відчути всю гаму задоволень з одним приладом.