+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як правильно користуватися вакуумною помпою?

Вакуумна помпа – це унікальний секс-аксесуар, який складається з колби для члена та спеціальної системи відкачування повітря. Ціль використання цієї іграшки досить проста. За допомогою вакуумної помпи посилюється приплив крові до того місця, на яке ви її застосовуєте (член, вагіна, груди). У чоловіків, при регулярному використанні виробу, значно покращується ерекція, також це ефективний засіб збільшення статевого органу. При застосуванні вакуумної помпи жінками підвищується чутливість клітора та грудей, також з її допомогою можна збільшити розмір бюста. Більшість помп йде в комплекті зі спеціальними лубрикантами. Вони допоможуть уникнути пошкоджень та неприємних відчуттів.

Як довго потрібно використовувати помпу?

Багато, бажаючи отримати блискавичний ефект, неправильно використовують вакуумну помпу, перетримуючи її на собі. Перші 7-14 днів необхідно прикладати виріб не довше, ніж на 10 хвилин. І лише на третій тиждень можна використовувати інструмент двічі на день по 10 хвилин. При регулярному застосуванні через 1,5 місяця рекомендується прикладати помпу на 20 хвилин, два рази на день.

Як використовувати вакуумну помпу?

Перед застосуванням необхідно змастити пластикову колбу спеціальними лубрикантами, для більш плавного проникнення, далі вставити член (прикласти щільно до тіла). Для досягнення максимального ефекту на пеніс необхідно нанести крем для поліпшення кровопостачання. Після чого необхідно почати відкачувати повітря з колби, щоб поступово знижувати рівень тиску та забезпечити хороший приплив крові до чоловічого статевого органу. У комплекті з кожною вакуумною помпою обов'язково має бути сертифікована інструкція, в якій зазначено правильне положення рук під час використання. У більшості випадків рекомендується однією рукою притримувати вироби міцно притискати його до свого тіла, а іншою активно здійснювати натискні рухи на грушу для відкачування повітря та створення в колбі розрядженої атмосфери. Обов'язковими умовами при відкачуванні повітря є затиснутий отвір на колбі та закритий вбудований клапан, що дозволить не порушувати герметичність виробу. Під час використання ви зможете спостерігати несильне почервоніння свого члена, а також міцну ерекцію. Продовжувати процедуру рекомендується не довше 30 секунд, після чого необхідно відкрити клапан і впустити повітря в колбу.

Принцип дії вакуумної помпи для жінок має схожі риси, але в той же час відрізняється. Для досягнення максимального ефекту необхідно міцно притиснути спеціальну пластикову чашу до грудей або зовнішньої частини піхви так, щоб виріб розташовувався перпендикулярно тілу. Це робиться для того, щоб створити максимально прийнятні умови для ефективного відкачування повітря. Далі, як і у випадку з чоловічою помпою, необхідно натискними рухами за допомогою спеціальної груші поступово відкачати зайве повітря із пластикової чаші, тим самим забезпечивши приплив крові до статевих органів та збільшення їх чутливості. Але не варто забувати, що не можна зловживати роботою помпи і використовувати її з 10-15 хвилинними перервами. Це необхідно для того, щоб не порушувати нормальний кровообіг.

Корисні поради, які варто враховувати щоразу, коли вирішите використовувати вакуумну помпу.

- щоразу перед використанням необхідно ретельно промити виріб теплою, мильною водою.

- при сильному підвищенні тиску може статися розрив судин, що може призвести до внутрішньої кровотечі. Не варто забувати про це, і щоразу розраховуйте свої сили та регулюйте тиск за допомогою клапана.

- стежте за часом, відведеним на використання колби, та робіть відповідні перерви.

- після використання необхідно змити всі залишки лубрикантів і витерти насухо виріб.

- при використанні необхідно уникати застосування лубрикантів на жировій основі. Це може пошкодити деякі елементи вашої вакуумної помпи, від чого вона дуже швидко прийде в непридатність.

 - не кидати колбу і не піддавати будь-якому іншому фізичному впливу, тому що в ній присутні тендітні елементи.