+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Тренажер чоловічої сили - вакуумна помпа

Безперечно, величезний інтерес викликають вакуумні масажери для чоловіків, які випускаються практично у всіх розвинених країнах (готується виробництво в Україні). Ці прилади набули такої популярності, що продовжують модернізуватися. Ціни коливаються від 12 $ до елітних наборів вартістю 200 $ і вище.

Коротко розглянемо науковий аспект профілактики та лікування статевого розладу пеніса впливом локально-негативного тиску (ЛОД-терапія).
Патологічні вікові зміни у кавернозних тілах статевого члена (органу) з'являються після 25-30 років.

Використовуючи вакуумну помпу (барокамеру), у члені під впливом різниці тиску активно розкриваються і наповнюються кров'ю переважна більшість дрібних капілярів, відбувається сильний вплив на периферичний кровообіг, лімфообіг і регіонарний рух рідини.

Це у свою чергу викликає зрушення у транспорті кисню та обміні речовин, транскапілярного обміну газів та поживних речовин, покращуються функції плазматичних мембран у міжканальних просторах, активізується зворотний вплив на біоенергетичні процеси та метаболізм у тканинах. Включаються в кровообіг велика кількість капілярів, що раніше не функціонували, ліквідуються дегенеративні зміни в кавернозних тілах пеніса.

В результаті такого роду функціонального "прокачування" пожвавлюється вся багаторівнева структура центрів, що взаємодіють.

Крім раніше запропонованих медициною методів лікування статевих розладів за допомогою вакууму, слід зауважити, що все більша кількість здорових чоловіків різного віку, застосовує барокамеру як профілактичний засіб проти ослаблення потенції (передчасного старіння), для жорсткості пеніса та його максимального збільшення перед статевим контактом (система " ОС-БОН" - вакуумний еректор). Так, на упаковці до одного електро вакуумного вібромасажера можна прочитати наступний рекламний опис: - "... кожен чоловік, що поважає себе, цінує здоров'я і любить жінок, повинен озброїтися цим вакуумним дивом". Помпа - це тренажер Вашої сили та невичерпної енергії!

Є нові дані щодо збільшення розмірів пеніса (його зростання). Американський вчений Г. Гріфін, який вивчає та практикує різні методики збільшення пеніса, даний метод рекомендує як найдоступніший, безболісний і нешкідливий. А спільне застосування спеціальних кремів значно покращує результати. Однак, варто нагадати, що низка масажерів здатна викликати сильніший вакуум. Тому поряд з позитивними результатами можуть зустрічатися незначні протипоказання, які мають загальний та місцевий характер (з усіх питань консультуйтеся у фахівців).

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Прізвище та Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.