+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Вакуумна помпа для пеніса

Вакуумна помпа використовується чоловіками в різних цілях. Її моно застосовувати як як збільшення статевого члена, а й у різноманітності інтимного життя. Такий аксесуар має місце під час БДСМ розваг, еротичного масажу та стимуляції пеніса. Але головне завдання цього аксесуара є посилення статевої здатності у чоловіків. Завдяки вакуумній помпі збільшується приплив крові до члена, що призводить до міцної та тривалої ерекції. Ця іграшка може використовуватися не тільки для сексуальних втіх, але і з метою профілактики еректильної дисфункції.

У чому секрет вакуумної помпи для пеніса? Механізм дії цього виробу полягає у наповненні печерних тіл статевого органу кров'ю. Навіть найдрібніші судини активуються, тим самим збільшуючись у розмірі та підвищуючи чутливість статевого органу. Регулярне застосування виробу значно покращить кровообіг в органах малого тазу та зробить чоловіка більш стійким у ліжку.

ВИДИ ВАКУУМНИХ ПОМП ДЛЯ ПЕНІСУ

Масажна помпа з грушею . Виріб оснащений спеціальною грушею для відкачування повітря, колбою для члена та невеликого ущільнювача, який призначений для створення вакууму. Такий вид помп є одним із найпростіших і найдоступніших за ціною.

Масажна помпа з автоматичним відкачуванням повітря . Цей аксесуар є складнішою конструкцією, але значно спрощує його використання. Він також складається зі спеціальної колби з ущільнювачем, але, на відміну від попереднього варіанту, вона має автоматичний механізм відкачування повітря. Помпа працює від елементів живлення. Саме автоматична дія виробу полегшує її застосування.

Поршнева помпа "Baile" . Ця іграшка має трохи іншу структуру. Основною частиною, що відрізняється, є вбудований поршень для відкачування повітря. А колба з герметичним ущільнювачем залишаються незамінними. Особливістю цієї колби є невелика пластикова трубка, яка кріпиться до спеціального насосу. Також помпа може бути оснащена манометром вимірювання тиску всередині іграшки. Рекомендується використовувати цей виріб із спеціальними лубрикантами, які можуть входити в комплект до вакуумної помпи.

Залежно від моделі виробу та його комплектації, помпа може бути оснащена додатковими аксесуарами , такими як:

  • Віброелемент . Спеціальні вібратори, виброяйця, вибропулі можуть використовуватися як додаткова стимуляція. Вони не лише посилять приплив крові, а й принесуть приємні відчуття.
  • Спеціальні гелеві або силіконові насадки , які можуть використовуватись для мастурбації. Для початку за допомогою помпи досягається необхідна ерекція, і тільки після цього, разом із спеціальними лубрикантами, можна використовувати помпу як мастурбатор.
  • Ерекційне кільце . Такий додаток призначений для підтримки ерекції протягом тривалого часу. Після застосування помпи чоловік може утримувати отриманий ефект і насолоджуватися своєю другою половинкою стільки часу, скільки це необхідно.
  • Манометр . Спеціальний інструмент контролю тиску всередині помпи.
  • Набір ущільнювачів . Призначені для посилення герметичного ефекту усередині помпи. Їх можна купити окремо від самої помпи, у спеціалізованих магазинах.

Також виділяють такі види помп як: повітряні вакуумні та гідровакуумні . Суть роботи повітряних помп полягає у викачуванні повітря. Зазвичай такі вироби оснащені спеціальними грушами чи електродвигунами. Такий вид помп необхідно застосовувати виключно зі змащуванням, щоб уникнути неприємних відчуттів.

У свою чергу, гідровакуумна помпа діє за допомогою відкачування води. Цей варіант більш простий у застосуванні і не вимагає додаткових мастил та лубрикантів.