+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що таке віброяйце?

Що таке віброяйце ? Не кожен зможе дати відповідь на це просте питання, але ті, хто вже знайомий зі світом інтим іграшок переконалися на 100%, що цей аксесуар – справжній інструмент для незабутнього задоволення.

ВІБРОЯЙЦЕ - УНІВЕРСАЛЬНИЙ СТИМУЛЯТОР ДЛЯ ЧОЛОВІКА ТА ЖІНКИ

Віброяйце  – це універсальний інструмент, який підходить не лише жінкам, а й чоловікам. З його допомогою можна здійснити стимуляцію всіх ерогенних зон: шия, живіт, соски, яєчка, пеніс, анус, піхву та клітор. Розмір цього аксесуара становить приблизно 8 см, тому його завжди зручно брати із собою.

Віброяйце можна використовувати як під час класичного сексу, так і в соло-розвагах або для зміцнення стінок піхви. Невеликий моторчик здатний подарувати незабутні відчуття та яскраві оргазми.

ВІБРОЯЙЦЕ: НА ЩО Слід ЗВЕРНУТИ УВАГУ В ХОДІ ВИБОРУ?

Вибираючи віброяйце , необхідно, в першу чергу, звернути увагу на матеріал виготовлення та поверхню іграшки. Матеріал не повинен викликати у вас алергічних реакцій чи подразнення. Що стосується поверхні, то вона може бути як абсолютно гладкою, так і оксамитовою або рельєфною. Від кожного з таких аксесуарів ви відчуватимете зовсім різні відчуття під час стимуляції.

А тепер детальніше розглянемо питання конструкції іграшки. Існують дротові та бездротові віброяйця .

  • Дротові іграшки є більш доступними за ціною, але в той же момент вони мають свої недоліки. Бувають ситуації, що під час анальних розваг із віброяйцем відбувається обрив шнура, що призводить не тільки до непридатності іграшки, а й до якогось дискомфорту. Для таких розваг рекомендуються використовувати аксесуари з більш щільного матеріалу і з довгим шнуром.

  • Бездротові іграшки є дорожчими, але вони не обмежують ваші рухи і дозволяють вибрати будь-яку позу, що підходить вам.

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ ВІБРОЯЙЦЕ?

Цей аксесуар є по-справжньому унікальним, тому його можна використовувати як для внутрішньої, так і зовнішньої стимуляції. Найвідважніші любителі експериментів також можуть застосовувати цей девайс на роботі, на вулиці чи ресторані. Дуже часто віброяйце використовують як доповнення до різних родів секс-іграшок для сильнішої стимуляції.

Як доглядати іграшку?

Як і будь-яка інша іграшка, цей аксесуар потребує ретельного догляду, адже тільки дотримуючись основних правил використання та зберігання аксесуара , він прослужить вам максимально довго.

  • Перше і головне правило - це якісне очищення виробу перед і після застосування. Ви можете використовувати як мильний розчин, так і спеціальні засоби для чищення секс-іграшок. Важливо пам'ятати, що не можна обробляти віброяйце окропом або агресивними засобами, що чистять.
  • Під час внутрішньої стимуляції необхідно використовувати різні лубриканти на водній чи силіконовій основі.
  • Не можна використовувати аксесуар за наявності будь-яких пошкоджень слизової оболонки піхви або ануса.