+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як користуватись вібратором?

Вібратор - це спеціалізована секс-іграшка, яка призначена для стимуляції ерогенних точок органів малого тазу з метою досягнення сексуального задоволення. Виріб працює від батарейок або від акумулятора, що перезаряджається.

На сьогоднішній день існує величезний вибір вібраторів, призначених для різного виду сексу. На подив такі іграшки імітують не тільки форму чоловічого члена, вони можуть мати зовсім незвичайний дизайн. Все залежить від мети, з якою застосовується вібратор та категорії сексу.

Види вібраторів та правила користування ними.

- Класичний вібратор. Зазвичай вібратор призначений для стимуляції зовнішніх ерогенних точок без проникнення піхву або анус. Такі іграшки застосовуються для кліторальної мастурбації, оскільки основним елементом виробу, що діє, є вібруюча головка. Вибравши зручну для себе швидкість та інтенсивність вібрації, вже за кілька хвилин прямої стимуляції клітора та кліторальної зони, ви зможете випробувати кілька оргазмів поспіль.

- Циліндричний вібратор – це класична фалосоподібна іграшка. Саме такий вид вібраторів використовується для внутрішньої стимуляції. Крім цього, його можна також використовувати для стимуляції інших ерогенних зон тіла (клітора та анусу). Для того, щоб досягти максимально сприятливого результату та випробувати оргазм, виробники виробів рекомендують додатково використовувати лубриканти на основі води.

- Вібратор для клітора – це невеликий стимулятор-метелик, який оснащений кількома режимами вібрації та надійно фіксується на стегнах за допомогою еластичних ремінців, що залишаються майже непоміченими під одягом.

- Вібратор для точки G. Особливістю цього аксесуара є його трохи вигнута форма, завдяки якій і здійснюється стимуляція найчутливішої частини жіночого тіла.

- Подвійний вібратор призначений для одночасної стимуляції відразу кількох інтимних зон (піхва та клітор, піхва та анус, анус та клітор). Зазвичай, на таких секс-іграшках є кілька контролерів, для управління кожною з частин аксесуара.

–  Анальний вібратор використовують для стимуляції анусу. Такий аксесуар підходить як для жінок, так чоловіків. Вібратор може мати різну форму та розмір для різної глибини проникнення.

Правила використання вібраторів

Техніка використання вібраторівдосить проста та зрозуміла. Класичні анальні та вагінальні моделі можуть застосовуватись як під час прелюдії, так і для звичайної мастурбації. Перед початком використання таких іграшок дуже важливо розслабитися та налаштуватися на необхідний лад, тільки тоді ваше тіло зможе відреагувати на ласки. Не треба соромитися, необхідно повністю довіритися своєму партнерові та отримувати задоволення від процесу. Займіть зручну позу, увімкніть іграшку і дуже повільними та плавними рухами почніть масажувати ерогенні зони тіла. Вже за кілька хвилин ви зможете відчути приплив збудження та бажання. І лише тоді можна розпочати проникнення. Для більш ніжного введення виробу рекомендується використовувати спеціальні лубриканти для інтимних іграшок. А якщо дати волю своїй фантазії та підключити уяву,

Вкрай важливо ніжно поводитися зі своїм тілом, оскільки застосування грубої сили може призвести не тільки до хворобливих відчуттів, а й до ушкоджень, тріщин та ударів. При використанні вібраторів необхідно дотримуватись усіх правил гігієни. Необхідно очищати виріб до та після ласк, ретельно промиваючи його у теплій воді з милом, або обробляючи спеціальними антисептичними засобами.

Для збереження вашого здоров'я дуже важливо не передавати секс-іграшки іншим особам. Такі речі зазвичай використовуються індивідуально або в парі із постійним партнером.