+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Які бувають вібратори?

Вібратором називають іграшкову імітацію чоловічого статевого члена, який займає лідируючу позицію в списку товарів, що найбільше продаються в секс шопах по всьому світу. Його основною метою є стимуляція ерогенних зон, як у жінок, так і у чоловіків, що робить його незамінним помічником у ліжку. Різноманітність кольорів, розмірів та форм не залишить байдужим жодної людини, даючи можливість підібрати іграшку у відповідність до своїх індивідуальних уподобань.

Виходячи з розмірів, вібратори можна розділити на такі категорії: маленькі вібратори, середні, довгі та гігантські.

Маленькі вібратори призначені насамперед для новачків у сфері використання секс-іграшок. Їхній середній розмір досягає 10-12 см. Вібратори середніх розмірів призначені для досвідченіших жінок і чоловіків, а також вони ідеально підходять як для вагінальних, так і для анальних ласок. Їх розміри рідко перевищують 12-20 див. партнері щось нове і незабутнє.

Крім розмірного ряду, вібратори також поділяються за складом матеріалів. Вони бувають з силікону, пластику, латексу, гелю та з гуми. Вибір покупців в основному лягає на вироби з силікону, гелю і з гігієнічної гуми, так як вони максимально нагадують на дотик чоловічий статевий член, легко гнуться, швидко приймають температуру тіла, а також при взаємодії з лубрикант забезпечують максимально легке і ковзне проникнення. Але вони мають один значний недолік - при неправильному поводженні та зберіганні, вібратори дуже скоро приходять у непридатний стан. За ними потрібен ретельний догляд. Іграшки, виконані з пластику, менш вибагливі в обслуговуванні, але мають жорсткішу поверхню і грубі на дотик. Вони погано передають ефект вібрації, що навряд чи потішить початківців секс виробами. Але ці вібратори є одним із найбільш бюджетних варіантів.

В окрему категорію можна виділити вібратори, виготовлені з кібершкіри. Цей матеріал найкраще імітує чоловічий статевий член, що робить його безперечним лідером, серед решти. Крім того, для надання максимального ефекту деякі вібратори з кібершкіри мають пористу структуру.

Усі вібратори поділяються на такі види:

- Класичні вібратори, як правило, в максимальних подробицях повторюють контури пеніса і служать в першу чергу для задоволення, шляхом надання вібровпливу на ерогенні зони жіночої піхви.

Подвійний вібратор призначений для стимуляції відразу двох областей, вагінальної та кліторальної, або вагінальної та анальної. Завдяки такому виконанню, відчуття від проникнення стають ще більш чуттєвими та приємними.

–  Кліторальні вібратори спрямовані на стимуляцію клітора шляхом безпосереднього впливу.

Анальні вібратори мають величезний успіх у застосуванні не лише у жінок, а й у чоловіків. Такі вібратори, як правило, не дуже великі, вузькі на кінчику та розширюються до основи. Таке технологічне рішення дозволяє контролювати глибину проникнення без заподіяння неприємних відчуттів.

Вібратор для точки G є класичним вібратором невеликого розміру, зі злегка загнутим кінцем. Така іграшка здатна легко доставити жінці невимовні задоволення, впливаючи на саму ерогенну зону жіночого організму.