+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Який вібратор підійде до мене?

Якщо ви вирішили придбати секс-іграшку, то в першу чергу варто визначитися з вибором. Підбирати вібратор, необхідно виходячи з власних відчуттів та власних побажань. Тільки в цьому випадку ви зможете відкрити для себе ідеальний екземпляр.

Вібраторами на ринку секс іграшок називають аналог чоловічого статевого члена, який необхідний для доставлення сексуального задоволення. Безперечно, однією з його найкорисніших функцій можна вважати те, що дівчина з його допомогою може навчитися яскравіше і за менший проміжок часу досягати вищого ступеня сексуального задоволення. Цю практику в майбутньому можна і потрібно буде застосовувати на чоловіках. Він здатний розкрити всі жіночі бажання та уподобання, посилити чутливість її ерогенних зон і зробити проникнення ніжнішим та незабутнішим. Але не варто забувати, що вібратор всього-на-всього іграшка і ніколи не зможе замінити дівчині чоловічий член, яким би хорошим і якісним він не був.

Розглянемо особливості та відмінності вібраторів та фалоімітаторів. Фалоімітатор - це, як правило, практично точна копія чоловічого статевого органу, з явно вираженими текстурами та контурами. Більшість фалоімітаторів мають значні розміри і підходять більш досвідченим жінкам. Він не має режимів вібрації та інших додаткових збудливих доповнень. Така іграшка буде знахідкою для аматорок відчуттів від класичного проникнення.

Вібратори, своєю чергою, дозволяють як контролювати процес, а й посилюють відчуття з допомогою режимів вібрації, а деяких випадках, обертання. Така стимуляція не змусить жодну, навіть найвибагливішу до сексу дівчину, довго чекатиме свого оргазму. Адже кому, як не самій жінці краще знати, де і як правильно надавати необхідну стимуляцію, який тиск і як інтенсивно пестити її ерогенні зони.

Що стосується форми та розмірів вібраторів, то тут вибір слід робити виключно з власних відчуттів. Ніхто, крім вас, не зможе сказати і порадити, яка іграшка виявиться для вас ідеальною. А дізнатися про це можна тільки виходячи з власного досвіду та відчуттів. На сьогоднішній день кількість форм і розмірів вібраторів зможуть здивувати навіть тих, хто не з чуток знайомий із цим видом сексуального задоволення. Для того щоб зупинити свій вибір на тій чи іншій моделі необхідно зрозуміти для себе, для якої стимуляції він використовуватиметься: для анальної, кліторальної чи вагінальної. Найпоширенішими вібратором є моделі класичного вигляду. Вони підходять як для кліторальної, так і вагінальної стимуляції. А якщо у іграшки злегка загнутий кінчик, то такий вібратор стане бездоганним помічником у стимуляції точки G, яку так люблять практично всі без винятку жінки. Існують подвійні вібратори для одночасного задоволення, як дівчатам, так і їх статевим партнерам. Він стане неповторним помічником у ліжку, допоможе підняти сексуальні ігри на зовсім новий рівень, варто лише відкинути всі сумніви та піддатися спокусі. У такому разі, найкращий секс у вашому житті вам буде гарантовано.

Для оптимальної стимуляції необхідно також звернути увагу до функції вібратора. Це може бути елемент, що зраджує йому пульсуючі властивості, класичні вібруючі, зворотно-поступальні і навіть функції обертання. Виходячи з власного досвіду, ви легко зможете визначити, чого вам не вистачає у ліжку для досягнення оргазму. Елементом живлення таких доповнень зазвичай є акумуляторні батареї. Але є й вібратори, які черпають енергію з промислової мережі. Їхньою основною негативною рисою є нерухомість іграшки. Нею доведеться користуватися виключно вдома, адже багато пристрасних жінок люблять потішитися з вібратором у незвичайних місцях.

Матеріал , з якого виконаний вібратор, буває різним, від пластику до кібершкіри. Більшість із них є гіпоалергенними, що дозволяє використовувати їх усім без винятку. Гелеві вібратори та вібратори з кібершкіри набули особливої ​​популярності завдяки тому, що вони максимально нагадують пеніс чоловіка. Вони дуже швидко приймають температуру тіла, відмінно поєднуються з багатьма мастилами, що забезпечить вам легке та ніжне проникнення та гладке ковзання протягом усього процесу.