+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Тест іграшок: The Satisfyer Double Joy з мобільним додатком

Як сказав Вільям Шекспір, «там, де посіяно кохання, зростає радість». Він правий, адже кохання часто поводиться подібно до кімнатної рослини: потрапивши в будинок, воно ніжно і красиво цвіте і сяє променистою зеленню, поки через деякий час не повісить голівку і не зав'яне - або ви її спіймали. в ліжку з гіркою пластиковою трояндою. Справа в тому, що, як і маленькому саджанцю, любові потрібна увага, прихильність і трохи добрив, щоб час від часу вдихати в неї нове життя. 

Ви приносите увагу і прихильність, ми приносимо добриво: з Satisfyer Double Joy ковток свіжого повітря між простирадлами, яскраві фарби в тужному любовному житті та досить багато хвилювання зверху – у вигляді потужної стимуляції і захоплюючі моменти! Ви хочете дізнатися більше? Тоді побалуйте себе та своє лібідо цією статтею!

ВІБРАТОР SATISFYER DOUBLE JOY ДЛЯ ПАР У ТЕСТІ: ЩОБ ТРОХИ ПОЗВАЛИТИСЯ ПЕРЕД СНОМ?

Розділене горе може бути горем половинчастим, але розділене щастя – привід для подвійної радості! Особливо з новим вібратором Satisyfer Double Joy + функцією програми: парний вібратор може запропонувати багато аргументів. Завдяки своїй U-подібній формі іграшка одягається під час сексу і таким чином стимулює обох партнерів. Широкий кінець упирається в клітор, а вужчий вводиться у піхву. Його 2 мотори балують точку G і клітор , а також весь пеніс потужними вібраціями, що робить вібратор ідеальною іграшкою для пар. Завдяки ергономічній формі іграшки вібрації відчуваються особливо інтенсивно. Крім того, чоловік насолоджується подвійною радістюдодаткове відчуття стягнутості, що робить дію ще більш збуджуючим для нього. Родзинка для обох: поверхня з м'якого еластичного силікону. Бархатисто-м'який матеріал робить Double Joy не тільки справжньою прикрасою для рук, але й дуже гігієнічною та легкою у догляді. Якість виготовлення також вражає – одразу розумієш, що Double Joy залишиться вірним партнером на все життя. Крім того, парний вібратор є водонепроникним (IPX7) і, отже, також супроводжує вас під час сексу у душі або у ванні. З повністю зарядженими батареями іграшка завжди приносить величезне задоволення, а якщо у неї скінчиться дихання, то її вбудовані батареї швидко підзарядяться за допомогою USB-кабелю для зарядки, що додається. Маленький екоактивіст, так би мовити!

SATISFYER DOUBLE JOY І ДОДАТОК SATISFYER CONNECT

Пристрій також приваблює своєю універсальністю: Double Joy можна контролювати як за допомогою безкоштовної програми Satisfyer Connect, так і без неї. Додаток Connect пропонує вам безліч можливих програм та функцій, з якими ви ніколи раніше не стикалися: віддалене управління, створення власних програм вібрації, інтерактивні чати та створення шаблонів вібрації на основі вашого плейлиста Spotify - і, звичайно ж, все це зі 100% захистом даних...

SATISFYER DOUBLE JOY: ПЕРЕВАГИ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

  • 15 років гарантії
  • Водонепроникна обробка (IPX7)
  • 2 потужні двигуни
  • Виготовлений із приємного для тіла силікону
  • Легко очистити
  • Доступний у 3 кольорах
  • Можна зв'язатись із програмою Satisfyer Connect.

ТЕСТ SATISFYER DOUBLE JOY: ВИСНОВОК

Чи відбувається Double Joy практичне випробування? З мого боку дуже чітке ТАК ! Вібрації можна відчувати інтенсивно і надають додатковий імпульс заняттям любов'ю. Довгі, незручні клацання по панелі управління також залишилися в минулому завдяки додатку, тому що продуктом можна керувати набагато інтуїтивніше за допомогою смартфона. Моя особиста особливість: Double Joy можна навіть непомітно носити у трусиках, і ваш партнер може керувати ним через програму. Як бачите, партнерські вібратори тепер є такою ж частиною відносин, як перець і сіль, і Double Joy дійсно не можна перевершити з погляду універсальності. Отже, приєднуйтесь та збагатіть свої стосунки із Satisfyer Double Joy: повірте, ви не будете розчаровані!