+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Вібратор-метелик

Найпоширенішим засобом досягнення задоволення серед жінок є кліторальні вібратори. Адже вони здатні за лічені секунди довести дівчину до найвищого рівня сексуального задоволення, використовуючи лише одну ерогенну точку жіночого організму. Клітор є не тільки найчутливішою точкою, але також здатний подарувати жінці такий оргазм, якого вона ніколи не отримає при класичному або при анальному сексі. Тому більшість дам віддають перевагу вібраторам, спрямованим на стимуляцію саме цієї заповітної області. Вібратор-метелик, якраз один із таких виробів.

Вібратор-метелик - спрямований вібратор, розроблений спеціально для того, щоб сконцентрувати весь свій потенціал виключно для стимуляції кліторальної зони у дівчат. Такий аксесуар розробляється з особливим підходом, в якому враховуються всі дрібниці та тонкощі доставлення кліторального задоволення. На сьогоднішній день на просторах інтернету та в секс-шопах легко можна знайти безліч вібраторів подібного призначення, які можуть принести жінці задоволення без допомоги рук. А наявність можливості регулювати силу дозволить вам самостійно вибирати, коли розтягнути задоволення, а коли скоріше поринути у чудовий та захоплюючий світ оргазмів.

Ще одна основна позитивна сторона у використанні вібраторів-метеликів полягає в тому, що його можна розташувати під одягом, і приносити собі задоволення завжди, коли тільки захочеться. При цьому ніхто з оточуючих про це не здогадається. Кріплення зазвичай виконується за допомогою еластичних ремінців, які фіксуються на стегнах у дівчини. А кілька ступенів вібрації лише посилять бажаний ефект.

Існують вібратори-метелики з відростком для вагінальної стимуляції, що дозволить відчути ефект не тільки від стимуляції клітора, а й від пульсації. Такий варіант вібратора підійде для тих, хто вирішив спробувати у своєму житті щось нове і невідоме раніше. Винесений пульт управління дозволить повною мірою контролювати момент настання оргазму. Довірте пульт своєму статевому партнеру, і нехай він вмикає його, коли йому буде завгодно. Це додасть гостроти та несподіванки у ваші статеві стосунки.

Завдяки невеликим розмірам, вібратор-метелика завжди можна взяти з собою, не боячись, що хтось побачить її на вас. Ще його можна використати під час статевого акту. Це лише посилить відчуття від природного проникнення та у кілька разів прикрасить ваш оргазм.