+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Вібратор для клітора та точки G

Вібратор для клітора і точки G - це універсальний пристрій, який допоможе кожній представниці прекрасної статі втілити в життя всі сексуальні мрії та фантазії. За допомогою такого невеликого аксесуара повне сексуальне задоволення не змусить себе довго чекати.

Важливо знати, що використовувати іграшки можна як під час прелюдії, так і для мастурбації. Аксесуар дуже простий у використанні, вам лише необхідно визначиться зі своїми бажаннями, і підібрати необхідний виріб. Завдяки широкому вибору моделей ви зможете придбати саме те, що відповідає вашим бажанням. Колір, форма, розмір, матеріал – все залежить від ваших уподобань та уподобань.

- Вібратор-метелик стане ідеальним пристосуванням для тих, хто бажає відчути на собі легку та невимушену ласку. Невеликий виріб надійно фіксується за допомогою ремінців і залишається повністю невидимим під одягом.

- Вібратор для стимуляції точки G – це іграшка, яка має вигнуту форму стовбура та потовщену головку, для цілеспрямованої стимуляції найчутливішої ерогенної зони жіночого тіла.

- Подвійні вібратори – це спеціальні іграшки, які призначені для найсміливіших любительок сексу. З їх допомогою можна здійснити одночасну стимуляцію ануса/вагини та клітора. Невеликий кліторальний відросток буде приносити вам незабутнє задоволення, в той час як основний фалос виробу пестить вашу попку/кицьку.

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ ВІБРАТОРОМ ДЛЯ СТИМУЛЯЦІЇ ТОЧКИ G?

Мало хто знає про правила стимуляції точки G . Більше того, багато хто навіть і не знає, де саме вона знаходиться. У той час як з ласками клітора проблем не виникає, стимуляція самої ерогенної та чутливої ​​точки жіночого тіла може спричинити низку труднощів. Але ми допоможемо вам у всьому розібратися! Перше, і основне правило – це налаштується на необхідний лад. Ляжте зручніше, подумайте про щось приємне і розслабте своє тіло. Наступний крок – це занурення вібратора. Точка Gзнаходиться приблизно на відстані 5-7 сантиметрів від входу до піхви. Вам необхідно повернути головку вібратора таким чином, щоб вона упиралася у верхню стінку вагіни. Якщо в цей момент ви відчуваєте позиви до сечовипускання – не лякайтеся! Це явна ознака того, що ви знаходитесь в правильному місці, а справжня насолода настане лише через кілька хвилин. Для більш м'якого та плавного проникнення ви можете використовувати спеціальні лубриканти.

Існує кілька видів віброіграшок, які призначені для масажу клітора та точки G як у парі, так і наодинці із собою.

- Кліторальні стимулятори – компактний виріб, який має спеціальний язичок для стимуляції, або стандартна іграшка з кліторальним відростком.

- Стимулятор точки G – фалоімітатор із злегка вигнутою формою. Також може мати рельєфну поверхню для інтенсивнішого масажу зони навколо піхви.

 G вібратор зі стимулюючим кліторальним відростком - універсальний пристрій, який завдяки добре продуманому дизайну не тільки здійснює вплив на вагіну, але і приділяє увагу зоні клітора.