+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Все про віброяйці

Віброяйце є класичним стимулятором, яке здатне забезпечити його власника як вагінальною, так і анальною стимуляцією, залежно від його переваг. Маючи обтічну, овальну форму, віброяйце гарантує делікатне та ніжне проникнення, забезпечуючи ерогенні зони сильною стимуляцією. У більшості випадків має гладку поверхню, але може також мати різні шорсткості та рельєфні вигини для досягнення максимального ефекту від вібростимуляції. Ідеально підходить для точкової стимуляції ерогенних зон, таких як соски та клітор. Максимальна довжина виробів вбирається у 8 див.

Існує різновид віброяєць із вбудованим вібратором, сила та інтенсивність роботи яких регулюється за допомогою керування на винесеному пульті або за допомогою спеціальної кнопки. На кожному віброяйці є спеціальна петля для камфорного та безболісного вилучення.

Завдяки своїй компактності та безшумній роботі їх завжди і всюди можна брати з собою. А величезний спектр режимів вібрації завжди доставить вам необхідний рівень задоволення.

Як правильно експлуатувати віброяйця? Обов'язковою умовою є миття перед використанням теплою водою з милом. Для зручності можна використовувати лубриканти.

Крім доведення до вищого ступеня сексуального задоволення, віброяйця також застосовуються для профілактики низки захворювань у жінок, таких як гінекологічні та застійні. При використанні іграшки відбувається рясний приплив крові до внутрішніх та зовнішніх статевих органів, а саме цей процес дозволяє забезпечити органи людини всіма необхідними поживними речовинами, у тому числі киснем. Постійне використання вібростимулятора дозволяє також зміцнити стінки піхви, роблячи його вужчим. Така причина використання віброяйця є однією з найпоширеніших серед дівчат у післяпологовий період. Це допоможе повернути вигину в тонус і незабаром дасть можливість відчувати ті ж яскраві відчуття від класичного сексу зі статевим партнером, як і до пологів.

Запобіжні заходи при використанні віброяєць .

- При використанні віброяйця завжди варто звертати увагу, щоб його петля не проникла всередину піхви або ануса.

- Для забезпечення максимального комфорту та безпеки при стимуляції внутрішніх ерогенних зон варто притримувати іграшку виключно за петлю.

- Під час вилучення віброяйця необхідно постаратися максимально розслабити м'язи. Також не рекомендується робити це різким рухом. Виймати його потрібно ніжно, не поспішаючи.

- Якщо вийняти вібройце самостійно не виходить, не варто панікувати. Необхідно розслабитися, зайнятися зручним положенням і постаратися знову. Якщо не виходить, потрібно звернутися за допомогою.

- Якщо у вас є проблеми із захворюваннями прямої кишки або піхви запального характеру, то перед використанням необхідно проконсультуватися з фахівцем. У багатьох випадках використання будь-яких вібраторів, у тому числі, віброяєць, категорично заборонено.

Для забезпечення більш комфортного використання іграшки, м'якого та ковзного проникнення, а також для досягнення піку сексуального блаженства необхідно використовувати різні лубриканти. Для анальної стимуляції більше підійдуть мастила для анального сексу завдяки своїй густій ​​консистенції та наявності у складі анестетика для зниження рівня болю при введенні. Також відмінно підійдуть мастила на водній та силіконовій основі, тому що вони не наносять пошкодження виробам з латексу та пластику, і легко змиваються водою. Лубриканти на основі різних жирів краще не використовувати, тому що вони можуть пошкодити віброяйце .

Після використання необхідно якісно промити виріб теплою водою із застосуванням невеликої кількості мила.