+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Все, що треба знати про вібратори

Кожна жінка в той чи інший період життя замислюється над придбанням вібратора . І він, безперечно, рано чи пізно у неї з'явиться. І не має жодного значення, яким чином він стане частиною її життя. Придбала вона його сама, або він був подарований її другою половинкою - дівчина використовуватиме його тільки для отримання сексуального задоволення, стимуляції ерогенних зон, а також як ідеальний спосіб урізноманітнити сексуальне життя.

Якщо дівчина ніколи в житті не користувалася вібратором, то при виборі краще віддати перевагу класичним вібраторам, без додаткових стимуляторів і відростків, середніх розмірів і з вібрацією середнього рівня потужності. Згодом, ви зможете зрозуміти свої переваги в даному питанні і вже вміло регулювати не тільки швидкість та силу вібрації, але й глибину проникнення та інтенсивність.

Робота вібратора відбувається за рахунок живлення його від батарейок, або за допомогою підключення до мережі змінного струму. На відміну від вібраторів, які обмежені довжиною шнура, вібратори на батарейках мобільніші, їх можна всюди брати із собою. Деякі вібратори є водонепроникними, і їх можна використовувати під час водних процедур у душі. Але і ті, й інші мають високий рівень потужності і широку практичність.

Як використовувати вібратор представляють усі, хто має уявлення про класичний секс. Але не всі знають, як використовувати його з користю для організму. Завжди варто вибирати тільки той вібратор, який, безсумнівно, принесе вам сексуальне задоволення, тим способом, яким його складно отримати під час сексу зі своїм партнером. Ви можете використовувати його як наодинці, так і зробити іграшку невід'ємною частиною кожної еротичної гри в ліжку.

Перед використанням вібратора необхідно добре зволожити необхідну зону відповідним мастилом. Вибирати лубрикант також необхідно виходячи з інструкцій з користування тим чи іншим вібратором . Це дозволить вам випробувати максимальний комфорт при введенні аксесуара, роблячи проникнення м'якими та ковзними.

Але не варто сильно захоплюватися використанням вібраторів, так як його застосування може викликати втрату потягу до класичного сексу з боку жінки.

Догляд за вібратором. Щоб уникнути попадання в інтимні місця інфекції, необхідно дотримуватися всіх правил користування іграшкою:

- Зберігати вібратор необхідно лише у сухому місці, захищеному від сторонніх осіб. Найкраще для цього підійде окрема коробка.

- Перед використанням промити іграшку у теплій воді з додаванням мила.

- Не допускати попадання вологи на струмоведучі деталі, а також на елементи живлення.

- Використовувати тільки ті мастила, які рекомендовані виробником вібраторів, виходячи зі складу їхнього матеріалу.

- При використанні вібратора разом із своїм сексуальним партнером необхідно використовувати презерватив.