+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Жіноча простата (G-зона)

Жіноча простата (G-зона)    

Напевно, на Землі не залишилося жодної людини, яка б не чула про існування загадкової G-Spot. Кожен знає, що в цій ситуації йдеться про дівчину, проте лише одиниці скажуть швидше за все, що це за монстр і як його приборкати.

У нашому магазині також є спеціальні вібратори для точки-G !

Навколо G-Spot вже багато років ходять різні міфи і легенди, розповсюджувачами яких є як молоді люди, так і дами. Останні, у свою чергу, виявляються найпідкованішими в даному питанні, і тому із задоволенням розповідають про цю свердлільну зону, стимуляція якої призводить до дивовижного оргазму.

Де розташовується G-Spot

Якщо у вас є жіноча простата ( точка-G ), підкреслюємо, ЯКЩО, то розташовується вона на передній стінці піхви на глибині приблизно 5 см. Ви маєте можливість витягти до неї пальцем, якщо ви цієї миті не збуджені, то вона буде розміром із горошину. У збудженому стані G-Spot зростає вдвічі.

Говорячи про саму назву (spot - від англ. точка, пляма), треба помітити, що G-Spot скоріше зона, область. Якщо ви захочете виявити її у себе, досліджуйте свою піхву. Стінки піхви гладкі, шовковисті, а G-Spot виділяється і схожа на маленький горішок.

Що це G-Spot
Для більшості жінок, G-Spot - найчутливіша зона, що відповідає за тривале, ні з чим не порівнянне сексуальне задоволення. У інших жінок, сильна стимуляція цього горбка призводить до сечовипускання. Багато жінок, як не дивно, заперечують наявність у себе цієї точки.

Дослідники встановили, що G-Spot розвивається із невикористаних тканин простати. Ця вміння трансформації одного виду тканини в інший, тягне у себе поява G-Spot. Періодично ця зона набуває досить незначних розмірів і стає практично непомітною, періодично вона розвивається у повноцінний орган. Тому в одних дівчат вона є, в інших її практично немає.

Що потрібно робити з G-Spot

Якщо ви виявили у себе G-Spot, вам треба визначитися з її функціональністю та дізнатися, чи здатна стимуляція цієї зони доставити вам задоволення чи ні.

Віртуози сексу рекомендують стимулювати G-Spot чотирма пальцями. Для цього їх варто помістити у піхву на глибину 2-х фаланг і створювати захоплюючі рухи до передньої стінки піхви. Для досягнення максимальної насолоди, вам буде необхідно поекспериментувати із силою та амплітудою натискань. Головне, щоб на цей момент ви вже були сексуально збуджені. І геть-чисто не головне (за твердженням маси леді), в який день міс. це трапляється.

У ході стимуляції G-Spot виявляється дія і на сечовий міхур, тому не дивно, якщо дівчині захочеться сходити в туалет "по маленькому". Щоб уникнути даному випадку потрібно спустошити сечовий міхур перед початком процесу.

Перші експерименти з G-Spotмають можливість не виправдати ваших очікувань, хоча, для досягнення результату, потрібно буде практикуватися часто.

Відчуття під час статевого акту
Залежно від розміру та точного розташування G-Spot ви маєте можливість відчути або не відчути результати стимуляції цієї зони під час статевого акту.

Щоб отримати максимум задоволення від стимуляції цієї зони, в ході занять любов'ю можна підняти таз, спробувати зробити статевий акт в позиції "леді зверху", або поекспериментувати стоячи спиною до партнера.

А також:
Не забувайте про те, що кожна жінка індивідуальна. Те ж найбільше сказати і про загадкову G-Spot, яка може виявитися чутливою, а може виявитися і ні. G-Spot - не єдина ерогенна зона, стимуляція якої приносить задоволення. Тому шукайте і ... насолоджуйтесь!

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Прізвище та Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.