+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Збудливі смазки

У деяких людей сексуальне збудження настає трохи довше, ніж хотілося б. Це може бути пов'язане зі стресом, втомою, фізичною перевтомою. У такому разі, в момент безпосереднього сексуального контакту незамінними помічниками стануть збуджуючі гелі та лубриканти.

Основними компонентами всіх збудливих лубрикантів є стимулюючі речовини, здебільшого виготовлені на основі натуральних інгредієнтів. Вони забезпечують розширення судин, викликаючи приплив крові до статевих органів, що, своєю чергою, позитивно позначається лише на рівні чутливості. А всім відомо, чим вищий рівень сексуального збудження під час пологого акту, тим швидше обидва партнери зазнають потужного оргазму, оскільки через безпосередній контакт, стимуляція відбувається як у чоловіка, так і у дівчини.

В основний склад більшості лубрикантів входять речовини, які забезпечують стимуляцію шляхом зігрівання або посилення кровообігу.

Гінкго Білоба – рослинний компонент, який посилює кровообіг і сприяє збільшенню рівня чутливості ерогенних зон. Використовується вже багато століть медициною Китаю та інших розвинених країн.

Хінне дерево – дерево, яке забезпечує необхідний тонізуючий ефект. До основних місць проростання цієї тропічної рослини можна віднести Індію та Конго.

Дерево Потенції – ще один природний афродизіак, який набув своєї популярності завдяки індіанцям Південної Америки. Вони використовували його як дуже сильний збуджуючий засіб, який підходив як чоловікам, так і жінкам.

Більшість лубрикантів поділяються на жіночі та чоловічі . Але також існують універсальні мастила і гелі, які підходять і тим, і іншим, завдяки класичному складу. У жінок лубрикант сприяє рясному виділенню мастила та викликає гостре бажання сексуального контакту. Його необхідно наносити на вагінальну ділянку за пару хвилин до безпосередньої сексуальної близькості. При появі неприємних відчуттів, сверблячки та печіння, необхідно припинити використання лубриканта. У чоловіків вони викликають збільшення припливу крові до статевого члена, що підвищує чутливість та зміцнює ерекцію. Застосовувати рекомендується за 5-7 хвилин до статевого акту.

Не варто забувати про індивідуальну нестерпність компонентів того чи іншого лубриканта. З появою алергічних реакцій варто негайно припинити його використання та видалити його залишки зі статевих органів якнайшвидше.